О. Чорний оцінив оновлення первинки Вижниччини

З робочим візитом заклади первинної мережі передгір’я відвідав директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Чорний. Він побував у Вашковецькому центрі ПМСД та в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини сіл Коритне та Банилів.

– Наразі завершуємо капітальний ремонт найбільшої Вашковецької амбулаторії, на який в цілому було скеровано майже півтора мільйона гривень, – каже Антон Мамалига, керівник КНП «Вашківецький ЦПМСД» – Обсяг робіт залишився невеликий, ще потрібно доробити буквально декілька кабінетів. Стосовно надання паліативної допомоги: в нас створена відповідна бригада, але ми розуміємо, що з часом необхідно буде вводити ще одну, та згідно з новими наказами будемо розширяти відділення.

Натомість капітальний ремонт амбулаторії села Банилів вже завершено. Тут повністю замінили перекриття, утеплили фасад, провели внутрішні роботи та створили всі необхідні умови для маломобільних груп населення.

Оскільки амбулаторія села Коритне перебуває наразі у невідповідному приміщенні з метою покращення умов для пацієнтів і медпрацівників за участю голови Банилівської ОТГ було вирішено перевести її в іншу будівлю. Зі слів Антона Мамалиги, під амбулаторію цілком віддадуть перший поверх приміщення Коритнянської сільської ради. Попередньо у ньому проведуть ремонт, зокрема подбавши про окремий вхід та потреби маломобільних груп населення. Для цього вже розроблено проектно-кошторисну документацію на суму понад 700 тис. грн.

Прес-служба ДОЗ