У Сокирянській ЦРЛ незабаром запрацює комп’ютерний томограф

У рамках програми Президента України «Велике будівництво», згідно з якою в опорних лікарнях області облаштовують сучасні приймальні відділення, у КНП “Сокирянська ЦРЛ” встановили комп’ютерний томограф марки GE OPTIMA CT540. Про це інформує Сокирянська міська рада.

Для розміщення обладнання виділено спеціальне приміщення, ремонт якого здійснено за кошти місцевого бюджету – відповідно до встановлених санітарних вимог.
Сьогодні фахівці завершили монтаж апаратури на базі відділення, де буде здійснюватись діагностика. Після проведення інженерних налаштувань, які планується здійснити найближчим часом, діагностичний апарат буде запушено в роботу.
За словами фахівців, комп’ютерний томограф у конфігурації 16 зрізів дасть можливість здійснювати діагностику у сфері хірургії, онкології та кардіології. Система Optima CT540 допомагає задовольнити потребу в надточних клінічних результатах, підвищенні пропускної здатності техніки, а також скоротити непотрібні кроки і звести до мінімуму трудомісткі операції. Вона передбачає високу якість зображення та низьку дозу опромінення.