Ярослав Кучер: Для збереження здоров’я необхідно дотримуватись карантинних обмежень

📍Щороку 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. Пандемія COVID-19 внесла значні корективи в життя кожного, і сьогодні життєво необхідно продовжувати дотримуватись всіх карантинних обмежень. Про це під час брифінгу повідомив заступник очільника МОЗ Ярослав Кучер.
📍«Необхідно пам’ятати, що коронавірусна хвороба – це проблема не лише лікарів, які щодня рятують людей, ризикуючи власним здоров’ям, це проблема кожного з нас. Лише разом ми подолаємо пандемію і повернемось до звичного життя», – нагадав Кучер.
📍Також він наголосив, що єдиним ефективним способом сформувати імунітет до COVID-19 є вакцинація. Це захистить від інфікування чи важкого перебігу хвороби. Сьогодні пріоритет вакцинації – це медики первинної ланки, працівники соціальної сфери й люди поважного віку.
📍«Дуже важливо захистити вакциною людей, старших 80 років. Тому я звертаюсь до дітей, онуків – допоможіть своїм бабусям і дідусям вакцинуватись. Запишіть їх до пункту щеплення через сімейних лікарів чи телефонним дзвінком до реєстратур», – наголосив заступник міністра.