Безоплатних «Доступних ліків» стало більше

 Зокрема, пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби для профілактики інсульту та інфаркту. Зараз програма «Доступні ліки» охоплює:
💙 205 лікарських засобів – для лікування серцево-судинних захворювань;
💙 24 лікарських засоби – для первинної та вторинної профілактики інфарктів та інсультів;
💙 48 лікарських засобів – для лікування діабету ІІ типу;
💙 18 лікарських засобів – для лікування бронхіальної астми;
💙 2 лікарських засоби – для лікування ревматичних хвороб.
Загалом кількість лікарських засобів за новим Реєстром збільшилася на 33 позиції і наразі їх 2⃣9⃣7⃣. З них 9⃣3⃣ пацієнти можуть отримати повністю безоплатно.
ℹ Щоб побачити, які саме препарати входять до програми “Доступні ліки”, завантажте актуальний Реєстр на сайті НСЗУ ➡ https://bit.ly/3n2AV7v
Проскрольте до самого кінця сторінки, а далі перейдіть за посиланням, щоб завантажити список ліків у форматі excel. Як побачити в таблиці, які ліки безоплатні, а які – з незначаною доплатою, ми розповідали тут ➡ https://cutt.ly/Olgv81J
«Доступні ліки» можна отримати за електронним рецептом свого лікаря, який надає первинну медичну допомогу, у будь-якій аптеці, що має договір з НСЗУ. На сьогодні договір з НСЗУ на відпуск препаратів за програми реімбурсації мають понад 1100 аптечних закладів. Це понад 9000 місць відпуску у всіх регіонах країни.
За інформацією НСЗУ