В онкоцентрі започаткували нову методику урологічних операцій

Завдяки новітньому високотехнологічному обладнанню у Буковинському онкологічному центрі розпочали проводити сучасні урологічні операції. Їх виконують за допомогою трансуректального резектоскопа німецького виробництва, що дає можливість проведення як моно-, так і біполярної резекції.

– Постійно працюємо над розширенням спектру медичної допомоги, аби пацієнти області могли отримати у нашому закладі весь комплекс хірургічного, хіміотерапевтичного та радіологічного лікування і їм більше не доводилося їхати заради цього в інші міста чи до столиці, – каже генеральний директор ОКНП «Буковинський онкологічний центр» Ігор Малишевський. – Такого трансуректального резектоскопа, вартістю більше мільйона гривень, наразі в області більше ніде немає та й на Західній Україні їх є лише два. На ньому можна виконувати різноманітні оперативні втручання зокрема на простаті, сечовому міхурі тощо. Причому воно є більш щадним, зменшує ризик післяопераційних ускладнень. Для проведення сучасних оперативних втручань запрошуємо до себе провідних фахівців.

Так, за його словами, першу операцію на трансу ректальному резектоскопі провів завкафедрою урології БДМУ, професор Валерій Зайцев. Він видалив майже п’ятисантиметрову пухлину сечового міхура 72-річній пацієнтці. Операція, яка тривала майже дві години, пройшла вдало і до кінця тижня жінка вже повернеться додому.

Прес служба ДОЗ