Пішов із життя А.Вдовічен – головний лікар діагностичного центру

Колектив Департаменту охорони здоровя ЧОДА, з глибоким сумом сприйняв звістку про те, що передчасно відійшов  у вічність Анатолій Вдовічен – головний лікар обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр», Заслужений лікар України, організатор і управлінець охорони здоров’я вищої кваліфікаційної категорії.

Анатолій Миколайович Вдовічен народився 31 березня 1953 року в с. Ленківцях Кельменецького району Чернівецької області. З 2 квітня 1990 року працював в Чернівецькому обласному медичному діагностичному центрі: на посаді заступника головного лікаря по медичній частині по серпень 2001 року; з березня по жовтень 1996 року тимчасово виконував обов’язки головного лікаря; з 30 серпня 2001 року – працював головним лікарем.

Серце Анатолія Миколайовича перестало битися на 68-му році життя після виснажливої боротьби з COVID-19. Анатолій Миколайович був справжнім професіоналом своєї справи, наполегливим та працелюбним. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню медичних працівників. Діагностичний центр для Анатолія Миколайовича був способом життя.

Департамент охорони здоров’я ЧОДА та колектив ОКНП «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» висловлюють щирі співчуття родині, близьким та колегам Анатолія Вдовічена.

Вічна і світла пам`ять !