Заставнівська ЦРЛ отримає обладнання для лікування хворих на COVID-19

Заставнівська центральна районна лікарня у Чернівецькій області 7 жовтня замовила апарат штучної вентиляції легень та імунноферментний аналізатор на загальну суму 1,08 млн грн. Апаратуру поставлять до кінця жовтня. Про це інформує сайт Наші гроші.
Медики отримають апарат штучної вентиляції легенів Medin-CNO вартістю 695 тис. грн. Це обладнання компанії Medin, яка належить швейцарському виробникові Hamilton Medical. Воно призначене для дихальної терапії пацієнтів і стане сьомим апаратом ШВЛ для Заставнівської центральної районної лікарні.

“Зараз у нас є шість апаратів ШВЛ, станом на 8 жовтня з них були зайняті п’ять, хоча ситуація постійно змінюється. Водночас в стаціонарному відділенні лікарні на сьогодні лежить 27 пацієнтів, загалом у нас 34 ліжок”, − пояснив заступник головного лікарня з економічних питань Віталій Гульчак.

Також Заставнівська лікарня придбає імунноферментний аналізатор “Прізматік” зі спеціальними додатками за 384 тис. грн. Він дозволить медикам визначати антитіла до коронавірусу завдяки такому методові дослідження як імунноферментний аналіз.