Для Чернівецького госпіталю ветеранів війни придбала медобладнання НАК «Нафтогаз України»

Нещодавно до Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни надійшло медичне обладнання, придбане для закладу НАК «Нафтогаз України». Як розповідає начальник госпіталю Василь Кожухар, ініціативу співпраці з нафтовиками в ЛПЗ проявили самі. Вони ж залюбки відгукнулись.

– Госпіталь потребує оновлення матеріально-технічної бази. Навіть попри те, що впродовж останніх років медзаклад отримав значні фінансові вливання, є над чим працювати. Тож дізнавшись, що «Нафтогаз» проводить благодійну акцію з надання допомоги учасникам АТО та учасникам бойових дій, звернулись до меценатів. Нафтовики відгукнулись на наше прохання і вже через деякий час до закладу надійшов портативний УЗД-апарат, а згодом й операційний стіл. Загальна вартість подарованого обладнання склала понад 500 тисяч гривень. Це обладнання було дуже необхідне медзакладу і дозволить покращити надання медичної допомоги пацієнтам. Вдячні меценатам й надалі сподіваємось на плідну співпрацю, – каже Василь Михайлович.

Досі апарат ультразвукової діагностики в госпіталі був, проте він вже застарілий і  неоснащений лінійним датчиком, котрий медикам дуже потрібний.

– Новий сучасний УЗД-апарат дає змогу зробити діагностику більш якісною. Крім того, завдяки оновленню обладнання та його оснащення лінійним датчиком, розширився спектр досліджень, котрі можемо проводити безпосередньо в госпіталі, – додає лікар ультразвукової діагностики госпіталю Дорина Юрку.

DSC_0837