Медики взяли участь у масовому оздоровчому заході

На стадіоні «Буковина» сьогодні стартувала робота відкритих майданчиків для занять спортом у вихідні дні. Організатором масового оздоровчого заходу виступило Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, що у такий спосіб підтримало відповідну ініціативу Міністерства молоді та спорту України.

Робота мультифункціонального простору у Чернівцях, який, обіцяють організатори, буде діяти щосуботи, розпочалася і загальної руханки під керівництвом відомого буковинського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу з боксу Степана Грекула. Після неї прихильники здорового способу життя (а таких на стадіоні «Буковина» зібралося чимало, як, зрештою, і просто глядачів) могли на власний вибір спробувати свої сили з боксу, йоги, бейсболу, панкратіону, кікбоксу, дзюдо, волейболу, міні-футболу, велоспорту, шахів тощо.

Активну участь у заході взяли працівники обласної державної адміністрації на чолі з головою ЧОДА Сергієм Осачуком та заступницею голови Наталією Гусак. До них долучилися також і працівники Департаменту охорони здоров’я та інших закладів галузі.