Хотинський ЦПМСД отримав новий автомобіль

Нещодавно автопарк Хотинського центру первинної медичної допомоги поповнив сучасний і комфортабельний службовий автомобіль «Peugeot».

Його придбали у рамках програми оснащення транспортом закладів первинки за кошти державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

– Автомобіль буде закріплено за Хотинською АЗПСМ, ним будуть користуватися сімейні лікарі амбулаторії, адже територія обслуговування у них дуже велика. Крім 54 тисяч мешканців самого Хотина, вони обслуговують також жителів кількох прилеглих сіл і навіть сусідніх областей, які уклали з ними декларації, – каже директор КНП «Хотинський районний центр ПМСД» Тетяна Солодка. – У зв’язку з епідемією коронавірусу роботи у них значно побільшало. Через великий спалах COVID-19 у Колінківцях наш район фактично першим зіштовхнувся з небаченим досі захворюванням. Є хворі ще дотепер. Із них у лікарні потрапляють лише ті, хто має важку і середню форму захворювання, всі інші лікуються вдома під контролем сімейних лікарів. Тому автомобіль дасть змогу підвищити нашу мобільність, адже, крім патронажу пацієнтів, маємо ще брати у них мазки на аналіз тощо.

Фото з сайту «Хотинські вісті»