У районних лікарнях встановили дезінфікуючі рамки

Нові туманоутворюючі рамки для дезінфекції встановили у Новоселицькій та Сторожинецькій ЦРЛ. Про це повідомляє Район-ІНФО. Дезінфекційну туманоутворюючу рамку встановили у приймальному відділенні Новоселицької районної лікарні. Вона українського виробництва призначена для дезінфекції медиків, які протидіють поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Обладнання представлене рамкою, яка працює згідно з принципом туманостворення. Ця технологія широко використовується в обладнанні теплиць. Таким чином, прохід через рамку запобігає виносу вірусу з приміщення. Підлога обладнана поролоном для просочування взуття дезінфекційною рідиною. Машина оснащена крапельною трубкою невеликого діаметру, туманостворюючими форсунками та електронасосом. Особливість конструкції забезпечує розміщення форсунок “перехресним вогнем” по діагоналі для 100-відсоткової обробки з усіх боків. Запуск рамки відбувається дистанційно з пульту. За словами голови Новоселицької РДА, невдовзі у лікарню надійде ще один такий прилад.

Туманоутворюючу рамку для дезінфекції встановили також у Сторожинецькій ЦРЛ. Обладнання призначене для дезінфекції антисептиком верхнього одягу людини, яка безпоседерньо заходить в приміщення. Рамка працює з пульта, повідомляє Сторожинець.INFO.

При натисканні на кнопку відбувається розприскування дезінфікуючого розчину протягом декількох секунд. Дезінфікуючу рамку у користування на період карантину Сторожинецькій лікарні надала Новоселицька РДА.