Привітання з днем медичної сестри експерта ДОЗ з медсестринства Надії Лабанди

 Шановні медичні сестри Чернівецької області!

      Дорогі колеги!

    Сьогодні, 12 травня, наше професійне свято – Всесвітній день медичної сестри. 

    Медична сестра – це не просто професія. У першу чергу, це покликання, адже найважливішим завданням професійної діяльності медичної сестри є комплексний всебічний догляд за пацієнтами, полегшення їхніх страждань, збереження здоров’я та сприяння його зміцненню, а також  профілактика захворювань.

    На жаль, останніми роками  престиж професії дещо знизився. Значно менше випускників хочуть пов’язати своє життя з професією медичної сестри. Серед причин – невисока заробітна плата, адже кожну працю потрібно належно цінувати. Та навіть всупереч цьому, більшість середніх медичних працівників області надзвичайно віддані своїй роботі, виконують її достойно, професійно, завзято. Це люди, життям яких стала медицина.

     У лікувально-профілактичних закладах області сьогодні працює понад 6500 тисяч молодших спеціалістів із медичною освітою. Саме вони найбільш близькі до пацієнта, є висококваліфікованими фахівцями, є партнером лікаря і пацієнта, здатним до самостійної роботи у складі єдиної команди.
     У цей святковий день хочу висловити щиру подяку коллегам за те, що часто працюють на межі можливостей, навіть у нинішній нелегкий час сумлінно й віддано виконуючи свою роботу. Вдячна тим, хто не втрачає основних професійних рис медсестри та людських якостей, притаманних професії – милосердя, людяності, порядності й доброти. Сподіваюся й вірю, що нас чекають тільки позитивні зміни. Бажаю всім взаємоповаги і тісної дружньої взаємодії не тільки в час пандемії, а повсякчас.

     Спокою вам у душі, злагоди і добробуту в родинах, миру  в Україні. І найголовніше – міцного здоров’я вам та вашим сім’ям!

 

З повагою

експерт ДОЗ із медсестринства                                     Надія ЛАБАНДА