З COVID-19 медики області працюють на випередження

Завдяки злагодженій, досконало скоординованій роботі епідеміологів, інфекціоністів, сімейних лікарів та працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф із питання запобіганню поширенню коронавірсної інфекції область працює на випередження. Фахівці своєчасно виявляють контактних осіб із хворими з підтвердженим діагнозом COVID-19, у такий спосіб запобігаючи поширенню небезпечного захворювання. На цьому під час сьогоднішнього брифінгу наголосила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

– Вчорашні шість нових підтверджених випадків COVID-19 в області стосуються саме контактних осіб, які не мають особистої історії подорожі до країн із значним поширенням коронавірусної інфекції, тобто їхнє інфікування відбулося всередині території краю. До честі наших епідеміологів, інфекціоністів, сімейних лікарів вони намагаються найповніше виявити всіх контактних осіб, щоб розірвати ймовірний ланцюжок поширення інфекції, – відзначила Н. Гусак.

За її інформацією, стан здоров’я мам і дітей, у яких вчора лабораторно підтверджено COVID-19, є середньою тяжкості, у них немає лихоманки та запалення легень. Задовільним і стабільним є також стан інших хворих.