Ситуація з COVID-19 в області є динамічною, але контрольованою

Із підозрою на коронавірус у лікарнях області на сьогодні перебуває 11 осіб. Усім їм проводиться лабораторне дослідження на наявність інфікування COVID-19. Таку інформацію оприлюднив на брифінгу голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

– Як бачимо, ситуація з коронавірусу в області динамічно змінюється, проте вона є контрольованою, – каже голова ЧОДА С. Осачук. – Маємо соціально свідоме й відповідальне ставлення земляків щодо уваги до свого здоров’я, а завдяки хорошій взаємодії з головами ОТГ здійснюється облік та створюється реєстр по кожному населеному пункту всіх осіб, які повернулися з країн, де є поширення коронавірусу.

Відповідно ж до рішення обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, від сьогодні всі прибулі з-за кордону буковинці зобов’язані забезпечити самоізоляцію.

Щодо здоров’я двох хворих на коронавірус, то, як повідомляє заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Поліщук, вони у стабільному стані без ускладнень. У числі 11 осіб з підозрою на коронавірус є також мати з двома дітьми. Вони мали контакт з людиною, яка повернулась з Італії і зараз перебуває у лікарні з підозрою на COVID-19.

– Температури у них немає, самопочуття хороше, однак вони залишаються під наглядом лікарів. До речі, з числа раніше ушпиталених осіб із підозрою на COVID-19 після двох негативних тестів п’ятеро вже виписано із лікарень додому, – повідомила М. Поліщук.