В області посилюють обмежувальні заходи

Як повідомив на сьогоднішньому брифінгу голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук , що другий випадок захворювання на коронавірус COVID-19  в Чернівцях відрізняється від першого тим, що людина, яка безпосередньо інфікувалась не подорожувала за кордон, а заразилася від члена родини, що повернувся з-за кордону.

“Звертаюсь до тих осіб, які впродовж минулих 3-4 тижнів провернулися з-за кордону, прошу здійснити максимально можливі заходи із самоізоляції та самоконтролю, проявити соціальну відповідальність. Оскільки ми маємо підтверджені факти, що подорожуюча особа сама може бути носієм вірусу COVID-19, але не мати симптомів і не захворіти. Із встановленням другого випадку захворювання, ми просимо краян утриматися від відвідувань великих скупчень людних місць” – каже голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Також С.Осадчук повідомив, що стан хворого, у якого 12 березня виявили коронавірусну інфекцію, стабільний. Його дружина наразі знаходиться на обсервації, під наглядом медиків. Вона виявилась носієм вірусу. У неї відсутні симптоми захворювання. Усі контактні особи встановлені.

Крім цього 12 березня, на засіданні комісії з ТЕБ та НС ухвалили декілька додаткових заходів, аби мінімізувати контакти людей у тісних середовищах. Обмежувальні заходи, які наразі діють на території всієї країни, буде підсилено для всіх спортивних комплексів, басейнів, лазень, великих розважальних центрів.