Наталія Гусак: У хворого на коронавірус чернівчанина пневмонії не виявлено

На черговому брифінгу в ОДА,  заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак повідомила, що від сьогодні в Україні вводяться деякі обмежувальні заходи. Під час них буде призупинено навчання у дошкільних, вищих навчальних закладах та школах та припинено роботу деяких авіарейсів і можливо, пунктів пропуску на державному кордоні у зв’язку з рішенням Кабміну про запровадження тритижневого карантину.

Як зауважила Н.Гусак, обмежувальні заходи наразі не спричиняють панічні настрої, позаяк мешканці розуміють, з якою метою вводиться карантин.

– Що стосується Чернівецької області, наразі маємо тільки один підтверджений випадок коронавірусної інфекції. Окрім цього до лабораторії Центру громадського здоров’я було доставлено ще три зразки аналізів з підозрою на коронавірус. Це аналізи двох людей, що мають історію подорожі в країну, де виявлено коронавірус, та одна особа, яка контактувала з членом родини, котрий повернувся з країни зі спалахом коронавірусної інфекції. Результати досліджень повідомлять найближчим часом, – поінформувала журналістів Н. Гусак.

З її слів, в області очікують на приїзд експертів ВООЗ, які нададуть рекомендації з лікування хворого на COVID-19. Щодо його стану здоров’я, то пневмонії у пацієнта не виявлено, простежується слабкий кашель та підвищення температури не вище 37,6.