Червоний Хрест області співпрацює з колегами Австрії

КНП «Чернівецький обласний центр служби крові» відвідала делегація Червоного Хреста землі Нижня Австрія у рамках спрівпраці з Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. За підтримки Червоного хреста Нижньої Австрії в області реалізується проєкт “Підвищення волонтерського потенціалу в Чернівецькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України”.

Як зазначає менеджер Товариства Червоного Хреста Австрії в Україні Роланд Маєр та представник Червоного Хреста землі Нижня Австрія Едуард Вок, основною метою візиту є ознайомлення з діяльністю Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста під час надзвичайних ситуацій, з підвищення волонтерського потенціалу та оцінки виконання спільного проєкту. Він включає в себе два напрямки: допомога людям похилого віку та реагування на надзвичайні ситуації.

Під час «круглого столу», який проходив у приміщенні обласного Центру служби крові, делегація з Австрії разом із представниками Червоного Хреста області обговорили зроблене та подальші напрямки співпраці, обмінялися досвідом взаємодії між організаціями. Принагідно іноземні гості ознайомилися з роботою Чернівецького центру служби крові щодо можливості подальшої співпраці також стосовно допомоги у розвитку донорського руху тощо.