Незабаром Чернівці отримають швидкі тест-системи для діагностування COViD-19

Як повідомив на сьогоднішньому брифінгу голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, офіційні тест-системи, за допомогою яких можна буде швидко діагностувати коронавірус наразі відсутні у всіх областях, включаючи Буковину. Проте вони будуть доставлені 12 березня в Україну і цього ж дня фірма-постачальник їх отримає та організує доставку до Чернівців.

Офіційні результати з лабораторії Центру громадського здоров’я щодо підтвердження, чи не підтвердження коронавірусу у буковинців очікують протягом сьогоднішнього дня. Окрім цього у інфекційному відділенні обласної клінічної лікарні наразі є ще одна особа з підозрою на коронавірусну інфекцію. Вона не перебувала за кордоном, але є з числа контактних осіб, її аналізи направили до лабораторії ЦГЗ. Станом на сьогодні в інфекційному відділенні під підозрою зараження на COVID-19 знаходяться 6 контактних осіб під пильним медичним наглядом.

Стан хворого, який наразі лікується від коронавірусної інфекції стабільний, але у хворого зберігається симптоматика захворювання та наявна різна температура тіла у певні проміжки часу.

Також для Чернівецької області, уповноважена Президента України у справах волонтерського руху скеровує гуманітарну допомогу з Європейського Союзу.