Стан хворого на COVID-19 покращився

На черговому брифінгу в ОДА щодо поширення та протидії коронавірусній інфекції повідомили, що нових випадків захворювання чи підозр на нього у Чернівецькій області не виявлено.

– Враховуючи ситуацію, яка склалася з дружиною, у чоловіка якої виявили коронавірус, закликаю буковинців і зокрема чернівчан бути толерантними один до одного. Тому варто довіряти тільки перевіреній інформації і не піддаватися паніці та чуткам, – звернувся до мешканців області голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

– Наразі маємо тільки один підтверджений випадок зараження на коронавірусну інфекцію. Хочу наголосити на тому, що в даний час встановлено 6 контактних осіб: це працівники КПП, дружина та родич. Триває медичне спостереження за особами, які мали можливість контактно інфікуватися. Згідно зі стандартами, розробленими Міністерством охорони здоров’я України, не лише контактні особи, але й хворі з температурою нижче 38 градусів, у яких підозрюється коронавірусна інфекція, також можуть спостерігатися за місцем проживання. Всі вони можуть отримувати амбулаторну допомогу, – наголосила Наталія Гопко, в. о. директора ДУ “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України”.

За інформацією заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак, стан хворого на коронавірусну інфекцію задовільний, підвищеної температури у нього немає, чоловік почуває себе добре і має гарний апетит.

Принагідно учасники брифінгу повідомили, що всі медичні заклади міста й області забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту на три місяці.