В області працює цілодобова «гаряча лінія» щодо коронавірусу

Сьогодні працівники Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» обговорили питання протидії коронавірусу та спільно виробили  алгоритм  постереження за особами, які повернулися з країн, де зареєстровано спалах COVID-19.

Як повідомляє заступниця директора ДОЗ ЧОДА Марія Поліщук, під час скринінгової перевірки на КПП «Порубне», особам, які повернулися з країн, де є випадки коронавірусної інфекції, вручають пам’ятки з інформацією щодо їхніх подальших дій задля профілактики COVID-19 та номер телефону головного лікаря Центру ПМСД, або номер телефону керівника амбулаторії за місцем проживання. За вкзаним у пам’ятці номером ці люди можуть звертатися за консультаціями для уточнення своїх подальших дій, не викликаючи лікаря додому.

Окрім цього, у Чернівецькій області запрацювала цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги  у разі появи симтомів, схожих на коронавірус COVID-19. На неї радять телефонувати всім, хто перебував у країнах із зарестрованими випадками COViD-19 у разі погіршення самопочуття, навіть якщо при перетині кордону вони не мали проблем зі здоров’ям.

 Телефон цілодобової “гарячої лінії” 0660849313