Медичні заклади області готові до протидії коронавірусу

У зв’язку з наближенням коронавірусної інфекції до кордонів України Чернівецьку область сьогодні відвідав заступник Секретаря Ради національної безпеки України Олексій Соловйов. Разом із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком, заступницею голови ОДА Наталією Гусак, заступницею директора ДОЗ ЧОДА Марією Поліщук та в. о. директора ДУ “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України” Наталією Гопко він проінспектував готовність області до протидії коронавірсу. З цією метою заступник секретаря РНБО відвідав КПП «Порубне» та інфекційні відділення обласної лікарні (де поспілкувався з хворими на пневмонію буковинцями, які повернулися з Італії з підозрою на коронавірус) і обласної дитячої лікарні, взяв участь у засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про побачене О. Соловйов, С. Осачук та уповноважена Президента з волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова розповіли під час брифінгу на території обласної дитячої клінічної лікарні.

– Пересвідчився, що в цілому Чернівецька область готова належним чином  реагувати на потрапляння на її територію хворих на коронавірусну інфекцію та протидіяти її поширенню. Незважаючи на існуючі проблеми (недостатню забезпеченість персоналу медичних закладів засобами індивідуального захисту) ви маєте головне – високопрофесійних лікарів, які у разі необхідності зможуть надати хворим кваліфіковану медичну допомогу, – відзначив О. Соловйов.

Детальніше у відеоматеріалі: