В області відпрацьовували алгоритм дій з протидії короновірусу

Сьогодні на КПП «Порубне» відбулись навчання щодо реагування та відповідних дій у разі виявлення хворих на коронавірус.

За легендою, жінка з 8-ми місячною дитиною прибула з Італії через КПП «Порубне». Прикордонна служба під час температурного скринінгу виявила у дитини підвищену температуру. Після негайного реагування ввідповідних служб дитину з матір’ю доправили до чергової бригади екстреної медичної допомоги, яка цілодобово перебуває на пункті пропуску. Медики терміново госпіталізували сім’ю до інфекційного відділення  Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Як зазначає в.о. директора Чернівецького лабораторного центру МОЗ України Наталія Гопко, транспортування хворих зайняло приблизно 30 хвилин, а після прибуття до обласної дитячої лікарні хворих помістили у спеціальний бокс та взяли відповідні зразки для перевірки.

Наразі прикордонна служба буде обстежувати всіх, хто перетинатиме кордон України, скринінговим методом перевіряючи їх на наявність високої температури. У свою чергу,  чергова бригада екстреної медичної допомоги цілодобово перебуватиме на пункті пропуску, щоб у разі виявлення осіб із підозрою на короновірус, щоб оперативно доправити їх у визначені лікувальні заклади.