Оперативний штаб обговорив нагальні питання з поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Сьогодні під головуванням заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак відбулося засідання оперативного штабу із реагування на ускладнення епідеміологічної ситуації з поширенням у світі коронавірусної інфекції COVID-19.

Як зазначила заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак, на сьогоднішньому засіданні сесії обласної ради депутати виділили кошти обласній клінічній лікарні та обласній дитячій клінічній лікарні у розмірі 500,0 тис. грн. на забезпечення фінансування превентивних заходів реагування на поширення випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Крім цього, у найкоротший термін в області мають виконати низку завдань від офісу Президента України, зокрема щодо координування комунікаційної стратегії тощо.

У ході засідання штабу було обговорено план дій на випадок появи в Україні коронавірусу COVID-19, шляхи подолання різноманітних труднощів, з якими може стикнутися медичний персонал, план відпрацювання тренувальних навчань на КПП “Порубне” та інші важливі питання.