Медики передали дороговартісні медпрепарати для лікування учасника АТО

За інформацією волонтера ГО «Медичний координаційний центр допомоги військовим» Лесі Хомко, буковинський військовослужбовець Дмитро Чорней звернувся до волонтерів за допомогою з приводу необхідності дороговартісних медичних препаратів для лікування суглобів.

Наразі він приїхав із зони проведення АТО і після операції перебуває на лікування у військовому госпіталі Чернівців. Аби вже за місяць хлопець міг повернутись захищати Батьківщину, йому терміново був потрібний медпрепарат, котрий при важких ураженнях суглобів заміняє синовіальну рідину. Вартість медикаментів тільки для першого курсу лікування складає в середньому від семи до восьми тисяч гривень.

Забезпечення учасників АТО даними ліками за державні кошти не передбачено Програмою. Відтак сподіватись можна було тільки на благодійників. Спільними зусиллями Леся Хомко та директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, котра також активно долучилась до вирішення проблеми, віднайшли меценатів. Дороговартісний медпрепарат для лікування Дмитра погодилась надати ТОВ «Юрія-Фарм».

Сьогодні, 18 лютого, О. Андрієць, Л. Хомко та представники фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» презентували медпрепарат Дмитрові. Лікарі госпіталю відразу розпочали лікування і провели необхідні маніпуляції із введення ліків. Попри те, дані медикаменти потрібні хлопцеві й надалі, адже курс лікування потрібно повторяти з регулярністю у півроку.

Принагідно керівник системи охорони здоров’я області поспілкувалась з юнаком й щодо інших злободенних питань, зокрема забезпечення медичною допомогою важкохворого батька Дмитра.

2 3 45 6