У лабораторному центрі запроваджують інтерактивні форми взаємодії з молоддю в питаннях популяризації здорового способу життя

У Державній установі «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» впроваджують сучасні інтерактивні форми взаємодії з молоддю щодо популяризації здорового способу життя та виховання свідомого ставлення до свого здоров’я.

Першу вікторину із розіграшем призів приурочили до відзначення Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу.

Як відзначає в. о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Гопко, запровадження різних інтерактивних підходів у промоції здорового способу життя та попередженні захворювань дозволить активізувати зацікавленість молодих людей в питаннях здоров’я, заохотити їх до профілактики та невимушено навчити берегти і зміцнювати своє здоров’я. Адже попереджений – значить захищений.

Під час робочої наради фахівці лабораторного центру обговорили основні перспективні напрямки впровадження інтерактивних методик із промоції здоров’я та вибудували план дій на найближчий час.

Довідка

Умови участі в першій вікторині, приуроченій до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, дуже прості:

  1. Бути підписаним на сторінку «Громадське здоров’я Чернівецької області» у Фейсбуці.
  2. Обрати правильну відповідь у голосуванні, яке закріплене вгорі сторінки. 3. Зробити репост запису.
  3. Поставити свій порядковий номер та відмітити друга.

10 учасників, які надали правильну відповідь, отримають призи. Визначення переможців відбудеться 2 грудня через програму Random.org

Деталі вікторини за посиланням https://www.facebook.com/cv.public.health/