У БДМУ відзначили День студента

З нагоди Міжнародного дня студентів у палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості. Зі святом присутніх привітав ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, який вручив кращим студентам грамоти університету та цінні подарунки. Найкращі слова вітань висловила також заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Поліщук. Вона наголосила на важливості студентських років у професійному становленні майбутнього лікаря та особистості, відзначила, що медична громада області пишається випускниками Буковинського державного медичного університету, які сумлінною працею підтверджують свою невипадковість в обраній професії та високий фаховий освітній рівень вишу. Кращим студентам університету вона вручила грамоти і відзнаки ДОЗ.

Низку привітань продовжила заввідділенням лабораторної діагностики Чернівецького обласного центру служби крові Олена Матеінова, яка щиро подякувала студентам БДМУ за активне донорство та вручила їм грамоти Центру.

Крім цього, під час святкової академії перед присутніми виступили колишні голови Студентської ради вишу, відбулося оголошення результатів щорічного конкурсу «Студент року», учасники свята переглянули театралізоване дійство та мистецькі номери, підготовлені студентами-аматорами.