У Чернівцях розпочався Всеукраїнський конкурс «Ескулап-професіонал-2019»

Черговий XIII Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал» розпочався сьогодні у Чернівцях. У ньому беруть участь медичні сестри із 16 областей України, у тому числі – Донецької та Луганської. Всі вони є переможницями відповідних регіональних конкурсів, а у Чернівцях боротимуться за звання кращої медичної сестри України 2019 року.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося у палаці «Академічний» БДМУ. З вітальним словом до учасниць і гостей звернулася президент Асоціації медичних сестер України Тетяна Чернишенко. Вона відзначила роль і значення професії медичної сестри на сучасному етапі розвитку вітчизняної медичної галузі та побажала конкурсанткам гідно представити свої медичні заклади і регіони.

Після вітальних слів інших почесних гостей конкурсу відбулася представлення його учасниць та жеребкування. Сьогодні ж, зі слів голови Асоціації медичних сестер Чернівецької області, заступника головного лікаря обласної клінічної лікарні з медсестринства, експерта ДОЗ з медсестринства Віоріки Рошки, на базі Чернівецького медколежу БДМУ конкурсантки пройдуть тестування щодо володіння теоретичними знаннями з медсестринства. Завтра ж вони позмагаються з володіння практичними навичками у терапії, хірургії та педіатрії, а після підведення результатів обох турів журі оголосить переможницю.

Детальніше у відео Аліни ГАРГАЛІ