В ОДКЛ розповідали про важливість і користь грудного вигодовування

У рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування, який традиційно триває протягом 1-7 серпня, на базі обласної дитячої клінічної лікарні відбулось обговорення важливості природнього вигодовування дітей.

Лікарям, інтернам та молодим матерям фахівці дитячого лікувального закладу розповіли про значення грудного вигодовування та його вплив на здоров’я матерії й дитини, а також зосередили увагу на практичних порадах щодо природнього вигодовування малюків.

– 170 держав у всьому світі відзначають і підтримують тиждень грудного вигодовування. Питання завжди актуальне, адже грудне вигодовування повинно популяризуватись як еталон вигодовування новонародженої дитини. І медичні працівники відіграють тут ключову роль. Вони мають бути прихильниками грудного вигодовування й допомагати кожній молодій матері забезпечити годування дитини природнім шляхом. Наш медзаклад  має статут «Лікарня, доброзичлива до дитини». Вже понад десятиліття фахівці ОДКЛ популяризують грудне вигодовування як золотий стандарт, – відзначила під час заходу заступник головного лікаря ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» Наталія Скращук.

Під час обговорення присутніх ознайомили із юридичними аспектами й правами жінки-годувальниці.