План перспективного розвитку охорони здоров’я Чернівецької області на 2019-2021 роки

В Україні триває медична реформа, яка стосується конкретно всіх і кожного, адже її мета — забезпечити всім громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг та побудувати систему охорони здоров’я, в центрі якої знаходиться пацієнт.

В основу побудови нової системи охорони здоров’я України, покладено комплексний підхід до забезпечення громадського здоров’я, зокрема через запровадження державно-громадської системи управління; чіткого визначення соціальної програми державних гарантій у сфері охорони здоров’я; управління якістю медичної допомоги, що базуються на галузевих стандартах і механізмах контролю їх дотримання; належну доступність лікарських засобів; своєчасне реагування на проблеми галузі завдяки інформатизації; координації багатосекторальної відповіді на виклики у сфері охорони здоров’я задля реалізації принципів європейської політики «Здоров’я-2020», а саме: забезпечення профілактики та раннього виявлення захворювань, здійснення контролю за перебігом захворювань та запобігання їх несприятливим наслідкамлікування громадян з опорою на доказові дані, кращий національний і світовий досвід та ефективне інформаційно-­комунікаційне забезпечення, а також своєчасної, доступної та якісної медичної допомоги.

Відповідно розроблена нормативна база: Закон України №2168-VIII від 19.10.2017 року «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення»,  №2206-VIII від 14.11.2017 року «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», №2002 від 06.11.2017 року «Автономізація медичних закладів», №2233-19 від 7.12.2017 року «Про зміни до Бюджетного Кодексу», а також спільного наказу Міністерства охорони здоров ‘я України.

        Першочергові напрями реформування системи охорони здоров’я:  

 • Аналіз наявної мережі ПМД, її оснащення та формуванні спроможної мережі;
 • Необхідність реорганізації наявних комунальних закладів ПМД в комунальні некомерційні підприємства;
 • Надання оптимальної невідкладної медичної допомоги;
 • Необхідність першочергового будівництва, реконструкції, капітального ремонту лікувально-профілактичних закладів області;
 • Закупівля новітнього обладнання для закладів охорони здоров’я;
 • Закупівля нових сучасних повнопривідних автомобілів для первинної медичної допомоги;
 • Закупівля медичних інформаційних систем для створення єдиного медичного простору та функціонування електронної системи здоров’я;
 • Реорганізація закладів вторинного та третинного рівнів в комунальні некомерційні підприємства;
 • Формування госпітальних рад у створених госпітальних округах області із подальшою розробкою мережі закладів охорони здоров’я та оптимальних маршрутів пацієнтів;
 • Оснащення сучасними санітарними автомобілями, укомплектованими відповідно до Національному стандарту  автомобіля ЕМД шляхом   модернізації автомобільного парку та  поповнення його   транспортними засобами типу В і С, створення централізованої диспетчерської служби.

В області розроблений План перспективного розвитку Чернівецької області на 2019-2021 роки. До Переліку об’єктів соціальної сфери,  які планується будувати,  здійснювати капітальний ремонт, модернізацію тощо у 2019-2021 роках внесено 90 лікувальних закладів. З них: будівництво – 20 об’єктів; реконструкція – 9; капітальний ремонт – 39, закупівля обладнання – 9; поточний ремонт – 3; заходи з енергоефективності – 10.

Протягом 2015-2018рр. проводилась активна робота із покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. За рахунок усіх джерел профінансовано на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт 249 900,62 тис.грн. В тому числі у 2018 році профінансовано за рахунок усіх джерел на виконання будівництва та ремонтних робіт  в сумі 81196,147 тис.грн.

За цей період побудовано та введено в експлуатацію:

 • харчоблок, пансіонат, бальнеологічний комплекс обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей (обласний центр реабілітації дитини) по бульв. Героїв Сталінграда,11в, м. Чернівці – будівництво.
 • приміщення онкологічного диспансеру по вул. Героїв Майдану, 242 м. Чернівці – реконструкція з добудовою патолого-анатомічного корпусу.
 • будівництво фельдшерсько-акушерського пункту, с. Виженка Вижницького району.

−       будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, с. Брусниця Кіцманського району.

−       очисні споруди «Biotal- 40» в КЗ «Вашківецький центр ПМСД» – будівництво.

−       Завершується капітальний ремонт приміщень відділень (5 і 6 поверхів) ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» вул. Фастівська, 2 м. Чернівці.

−       Продовжується капітальний ремонт фасадів (корпус №3; №5; №6-7; №8; №12), покрівлі корпусу №8; сантехнічних мереж та благоустрою території обласної клінічної лікарні в м. Чернівці.

−       Завершується капітальний ремонт інфекційного відділення КЗ “Путильська центральна районна лікарня” в смт. Путила Чернівецької області.

−       Продовжується будівництво пологового відділення (акушерський корпус) м.Хотин Чернівецької області.

−       Продовжується капітальний ремонт відділень Кіцманської центральної районної лікарні.

−       Продовжується капітальний ремонт будівлі моргу КЗ «Путильська центральна районна лікарня».

−       Продовжуються роботи з капітального ремонту будівлі по вул. Й. Бурги , 5 (морг) м. Вижниця КУ «Вижницька центральна районна лікарня».

−       Виконуються роботи по посиленню конструкції приймального покою КУ «Кельменецька центральна районна лікарня» (капітальний ремонт), замінено віконні та дверні блоки неврологічного, приймального та хірургічного відділень, на 3-му та 4-му поверхах поліклінічного відділення.

−       Завершено капітальний ремонт АЗПСМ с. Іспас  Вижницького району.

−       Замінено віконні блоки у відділеннях Заставнівської центральної районної лікарні.

−       Проведено капітальний ремонт АЗПСМ с.Клішківці, Хотинського району .

−       Продовжується реконструкція будівель Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці. Профінансовано – 27867,434 тис.грн.

−       Завершена реконструкція частини приміщень КМУ «Чернівецький обласний кардіологічний диспансер» (по вул. Г.Майдану, 230) для встановлення ангіографічної системи. Завершено капітальний ремонт  приміщень стаціонарного корпусу. Також, в стаціонарному корпусі на сходинкових клітинах замінено віконні та дверні блоки на металопластикові.

−       Завершено роботи щодо проведення капітального ремонту окремої будівлі для автономного джерела електроживлення, яке забезпечуватиме безперебійну роботу «холодової кімнати» для зберігання імунобіологічних препаратів в І-но поверховій прибудові до інфекційного корпусу КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» за адресою: вул. Руська, 207а.

−       Завершено капітальний ремонт даху гаражу, мереж електро-, водопостачання, ремонт фасаду та внутрішніх приміщень в Чернівецькому обласному  центрі служби крові.

Завершено капітальний ремонт покрівель:

 1. обласної бази спецмедпостачання м. Чернівці,
 2. обласної науково-медичної бібліотеки, профінансовано –
 3. КМУ «Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру» по вул. Р.Ф.Кайндля,
 4. КУ «Чернівецької обласної консультативної стоматологічної поліклініки» по Проспекту Незалежності, 123.

Завершено капітальний ремонт:

−       системи опалення КМУ «Центр ПМСД «Садгора»

−       утеплення фасаду, влаштування системи вентиляції)КМУ «Міська лікарня №3».

−       коридорів КМУ «Міська лікарня №4».

−       каналізаційних мереж МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2».

−       покрівлі поліклініки блока А КНП «Міська лікарня №2» по вул. Героїв Майдану.

–        технічних будівель КУ «Вижницька центральна районна лікарня» м.Вижниця.

−       зовнішньої тепломережі КУ «Кельменецька центральна районна лікарня;

−       АЗПСМ с. Іспас  Вижницького району;.

−       покрівлі АЗПСМ с. Шипинці Кіцманського району;

−       Кіцманської АЗПСМ;

−       АЗПСМ с.Клішківці, Хотинського району;

−       ФАПу с.Бочківці, Хотинського району.

Матеріально–технічна база лікувально-профілактичних закладів області станом на 01.01.2019 року оновлена медичним обладнанням та виробами медичного призначення на загальну суму – 92689,32 тис. грн., в т.ч. придбано ангіограф  вартістю  23069,0 тис. грн. (профінансовано в грудні 2017 року), який поставлено  в обласний клінічний кардіологічний диспансер 09.02.2018 року та для обласного клінічного онкологічного диспансеру було придбано універсальний рентген – терапевтичний апарат ТЕРАД 200 у сумі 10170,0 тис. грн.

Додаток 2 до Плану

 

Перелік об’єктів системи охорони здоров’я,  які планується будувати,

здійснювати капітальний ремонт, модернізацію тощо у 2019-2021 роках

 

  Область Район Населений пункт Найменування об’єкта (проектна або робоча назва) Вид робіт, які здійснюватимуться щодо об’єкта (будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, модернізація тощо) Результат від впровадження проекту Примітки
1 2 3 4 5 6 7 8
ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
1 Чернівецька Вижницький м. Вижниця

вул. Й. Бурги, 5

Капітальний ремонт приміщень та інженерних мереж пологового будинку, даху корпусів терапії та бухгалтерії, харчоблоку, зовнішніх мереж КУ «Вижницька центральна районна лікарня» Капітальний ремонт Забезпечення якості надання медичних послуг жителям району, створення належних умов для перебування в зазначеному закладі, покращення санітарно-гігієнічних норм Енергозбереження
ГЕРЦАЇВСЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
2 Чернівецька Герцаївський с. Петрашівка Будівництво Петрашівської амбулаторії ЗПСМ Будівництво Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
3 Чернівецька Герцаївський с. Хряцька Капітальний ремонт Хряцьківської амбулаторії ЗПСМ Капітальний ремонт Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
4 Чернівецька Герцаївський с. Велика Буда Капітальний ремонт Великобудської амбулаторії ЗПСМ Капітальний ремонт Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
5 Чернівецька Герцаївський м. Герца Будівництво перехідної галереї КЗ “Герцаївська районна лікарня” (ІІ корпус) в м. Герца (незавершене будівництво) Будівництво Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
6 Чернівецька Герцаївський  м. Герца Капітальний ремонт приміщення КМП “Герцаївський Центр ПМСД” Капітальний ремонт Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
7 Чернівецька Герцаївський м. Герца Капітальний ремонт приміщень КЗ “Герцаївська районна лікарня” (енергоефективні заходи) в  м. Герца Капітальний ремонт Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
8 Чернівецька Герцаївський с. Лунка Капітальний ремонт Лунківської амбулаторії ЗПСМ Капітальний ремонт Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
9 Чернівецька Герцаївський с. Цурень Капітальний ремонт Цуренської амбулаторії, с.Цурень Капітальний ремонт Створення належних умов для надання якісної та доступної висококваліфікованої медичної допомоги населенню
10 Чернівецька Герцаївський с. Горбова Будівництво Горбівської амбулаторії ЗПСМ Будівництво Покращення надання первинної медико-санітарної допомоги, своєчасні і в повному обсязі діагностика та лікування захворювань в амбулаторних умовах
11 Чернівецька Герцаївський с. Остриця Будівництво Острицької амбулаторії ЗПСМ Будівництво Покращення надання первинної медико-санітарної допомоги, своєчасні і в повному обсязі діагностика та лікування захворювань в амбулаторних умовах
ГЛИБОЦЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
12 Чернівецька Глибоцький с. Молодія Проведення капітального ремонту сантехнічних робіт у Молодійській ЛА ЗПСМ Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання медичної допомоги населенню
13 Чернівецька Глибоцький с. Опришени Будівництво ЛА ЗПСМ

 

Будівництво Покращення якості та доступності послуг з надання медичної допомоги населенню
14 Чернівецька Глибоцький с. Тарашани Будівництво ЛА ЗПСМ Будівництво Покращення якості та доступності послуг з надання медичної допомоги населенню
15 Чернівецька Глибоцький с. Чагор Будівництво лікарської амбулаторії Будівництво Покращення якості та доступності послуг з надання медичної допомоги населенню
15 Чернівецька Глибоцький с. Грушівка Будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Грушівка Глибоцького району Чернівецької області. (Глибоцька РДА) Будівництво Покращення якості та доступності послуг з надання медичної допомоги населенню
ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
16 Чернівецька Глибоцький с. Станівці Заміна покрівлі та проведення ремонту фасаду в ЛА ЗПСМ Заміна покрівлі та проведення ремонту фасаду Підвищення енергоефективності, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
17 Чернівецька Глибоцький смт Глибока Заміна дерев’яних вікон на енергозберігаючі та утеплення стін і покрівлі КНП Глибоцької ЦРЛ Заміна дерев’яних вікон на енергозберігаючі та утеплення стін і покрівлі Підвищення енергоефективності, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
18 Чернівецька Глибоцький с. Йорданешти Капітальний ремонт покрівлі, утеплення горища в амбулаторії ЗПСМ Капітальний ремонт Підвищення енергоефективності, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
19 Чернівецька Глибоцький с. Купка Капітальний ремонт покрівлі, утеплення горища в амбулаторії ЗПСМ

 

Капітальний ремонт Підвищення енергоефективності, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
20 Чернівецька Глибоцький с. Карапчів Капітальний ремонт покрівлі, утеплення горища в амбулаторії ЗПСМ Капітальний ремонт Підвищення енергоефективності, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
ЗАСТАВНІВСЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
21 Чернівецька Заставнівський м. Заставна Капітальний ремонт терапевтичного корпуса, будівлі дитячого відділення  та адмінбудівлі (бухгалтерія) ЦРЛ Капітальний ремонт Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
22 Чернівецька Заставнівський с. Баламутівка Поточний ремонт, заміна віконних блоків на металопластикові Баламутівської амбулаторії Поточний ремонт Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
23 Чернівецька Заставнівський с. Веренчанка Термомодернізація амбулаторії в с. Веренчанка Термомодернізація Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
24 Чернівецька Заставнівський с. Горішні Шерівці Будівництво медичної амбулаторії в с. Г.Шерівці Будівництво Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
25 Чернівецька Заставнівський м. Заставна Заміна ліфтів  в центральнії районній лікарні Заміна ліфтів Забезпечення доступу у стаціонарні відділення людям з обмеженими можливостями
26 Чернівецька Заставнівський м. Заставна Придбання обладнання для центральної районної лікарні Придбання обладнання Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
27 Чернівецька Заставнівський с. Ржавинці Будівництво нової сільської АЗПСМ моно-практики на двох лікарів з житлом Будівництво Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
28 Чернівецька Заставнівський с. Шубранець Будівництво нової сільської АЗПСМ моно-практики на двох лікарів з житлом Будівництво Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
29 Чернівецька Заставнівський с. Горошівці Капітальний ремонт корпусу колишньої дільничної лікарні з облаштуванням сільської АЗПСМ моно-практики  дільничої лікарні Капітальний ремонт Забезпечення умов надання первинної медичної допомоги
30 Чернівецька Заставнівський с. Вікно Коригування проектно-кошторисної документації колишнього терапевтичного корпусу лікарні під приміщення амбулаторії ПМСД Коригування проектно-кошторисної докумен-тації Проведення реконструкції двох (з наявних трьох) поверхів під амбулаторію ПМСД
КЕЛЬМЕНЕЦЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
31 Чернівецька Кельменецький с. Комарів Будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медецини  на 1-2 лікарів з житлом Будівництво Надання якісної первинної медичної допомоги
32 Чернівецька Кельменецький смт Кельменці Оновлення медичного обладнання, капітальний ремонт приміщення інфекційного відділення, термомодернізація приміщення дитячого, гінекологічного та поліклінічного відділення в КУ “Кельменецька ЦРЛ” Капітальний ремонт Надання якісної первинної медичної допомоги
33 Чернівецька Кельменецький с. Новоселиця Капітальний ремонт амбулаторії с. Новоселиця Капітальний ремонт Надання якісної первинної медичної допомоги
КІЦМАНСЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
34 Чернівецька Кіцманський м. Кіцмань Капітальний ремонт лікувального корпусу              (літ. «Б») Кіцманської центральної районної лікарні по вул. Незалежності, 1 в        м. Кіцмань Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
35 Чернівецька Кіцманський м. Кіцмань Капітальний ремонт поліклініки (літ. «А») та лікувального корпусу         (літ. «В») Кіцманської центральної районної лікарні по вул. Незалежності, 1 в       м. Кіцмань Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
36 Чернівецька Кіцманський м.Кіцмань Капітальний ремонт інфекційного відділення   (літ. «Г») Кіцманської центральної районної лікарні по вул. Незалежності, 1 в      м. Кіцмань Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
37 Чернівецька Кіцманський м. Кіцмань Капітальний ремонт (заміна) трьох ліфтів: двох вантажних та одного пасажирського у приміщенні КУ “Кіцманська центральна районна лікарня” по            вул. Незалежності, 1 в             м. Кіцмань Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
38 Чернівецька Кіцманський м. Кіцмань Придбання апарату ультразвукової діагностики, лапароскопічного та рентгенологічного обладнання для КУ «Кіцманська центральна районна лікарня» Придбання апарату ультразвукової діагностики, лапароскопічного та рентгенологічног обладнання Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
39 Чернівецька Кіцманський м. Кіцмань Капітальний ремонт будівлі Кіцманської АЗПСМ по вул.Незалежності,1 в             м. Кіцмань Чернівецької області КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
40 Чернівецька Кіцманський смт Неполоківці Капітальний ремонт будівлі Неполоковецької АЗПСМ вул. Шевченка, 34                              смт Неполоківці КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
41 Чернівецька Кіцманський смт Лужани Реконструкція амбулаторії сімейної практики та медицини в смт Лужани Реконструкція Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
42 Чернівецька Кіцманський с. Берегомет Капітальний ремонт приміщень Берегометської АЗПСМ вул. Головна 8, с.Берегомет КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
43 Чернівецька Кіцманський с.Верхні Станівці Капітальний ремонт будівлі Верхньостановецької АЗПСМ вул. Перемоги, 2            с. Верхні Станівці КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
44 Чернівецька Кіцманський с. Дубівці Реконструкція будівлі фельдшерсько-акушерського пункту по вулиці                   Т. Шевченка, 49 в с. Дубівці Реконструкція Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
45 Чернівецька Кіцманський с. Іванківці Капітальний ремонт будівлі Іванковецької АЗПСМ           вул. В. Івасюка, 46                    с. Іванківці КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
46 Чернівецька Кіцманський с. Мамаївці Будівництво амбулаторії сімейної практики та медицини в с. Мамаївці Будівництво Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
47 Чернівецька Кіцманський с.Нижні Станівці Капітальний ремонт будівлі Нижньостановецької АЗПСМ вул. Незалежності, 61 с. Нижні Станівіці КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
48 Чернівецька Кіцманський с.Оршівці Капітальний ремонт приміщень Оршовецької АЗПСМ вул. Жукова, 13        с. Оршівці КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
49 Чернівецька Кіцманський с. Ставчани Капітальний ремонт приміщень і будівлі Ставчанської АЗПСМ           вул. Стуса 2, с. Ставчани КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
50 Чернівецька Кіцманський с.Стрілецький Кут Капітальний ремонт будівлі Стрілецькокутської АЗПСМ вул. Центральна, 143               с. Стрілецький Кут КП «Кіцманський некомерційний центр ПМСД» Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
51 Чернівецька Кіцманський с. Шипинці Капітальний ремонт будівлі лікарської амбулаторії          с. Шипинці Кіцманського району Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
52 Чернівецька Кіцманський с. Шишківці Капітальний ремонт ФАПу в с. Шишківці Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
53 Чернівецька Кіцманський с.Южинець Капітальний ремонт ФАПу в с.Южинець Капітальний ремонт Покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єкта, що в свою чергу призведе до економії енергоресурсів та коштів на опалення
НОВОСЕЛИЦЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
54 Чернівецька Новоселицький м. Новоселиця Прибудова до приймального покою Новоселицької центральної районної лікарні (пологове відділення) Продовження будівництва Приведення будівлі полового відділення НКП Новоселицької ЦРЛ до європейських стандартів. Надання якісних медичних послуг для 30 породіль  
55 Чернівецька Новоселицький с. Магала Будівництво  амбулаторії в с. Магала Будівництво Забезпечення населення Магальської об’єднаної територіальної громади якісними медичними послугами. Кількість населення, на яке поширюється проект, становить 10959 чол.  
56 Чернівецька Новоселицький с. Мамалига Реконструкція будівель комунальної власності під АЗПСМ села Мамалига зі станцією швидкої допомоги Реконструкція Створення сучасного медичного закладу; розвиток мережі медичних закладів відповідно до запитів населення громади з урахуванням демографічних показників; створення нових робочих місць; модернізація матеріально-технічної бази  
57 Чернівецька Новоселицький м. Новоселиця Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення КНП «Новоселицька РЛ» Капітальний ремонт Покращення якості води для обслуговування пацієнтів районної лікарні  
58 Чернівецька Новоселицький с. Щербинці Розробка проекту по створенню на базі сірководневих та залізистих вод на території колишнього Щербинецького санаторію-профілакторію рекреаційного лікувального комплексу Реконструкція Надання послуг з оздоровлення населення  
ПУТИЛЬСЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
59 Чернівецька Путильський смт Путила Будівництво адмінбудівлі Путильського районного центру ПМСД Будівництво Надання якісних медичних послуг згідно з вимогами законодавства для жителів смт Путила  
60 Чернівецька Путильський с. Киселиці Будівництво АЗПСМ в с.Киселиці Будівництво Створення комфортних умов для отримання медичних послуг для жителів с. Киселиці  
61 Чернівецька Путильський с. Ями Капітальний ремонт ФАПу в с.Ями Розтоківської сільської ради Капітальний ремонт Створення комфортних умов для отримання медичних послуг для жителів с. Ями  
62 Чернівецька Путильський с.Гробище Будівництво фельдшерсько-акушерського пункту по   вул.Гробищанська Будівництво Створення умов для отримання медичних послуг для жителів  
63 Чернівецька Путильський с. Дихтинець Капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Дихтинець Капітальний ремонт Надання якісних медичних послуг для жителів села Дихтинець  
64 Чернівецька Путильський с. Сергії Будівництво адміністративної будівлі та амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Головна, с. Сергії Путильського району Будівництво Створення комфортних умов для отримання адміністративних та  медичних послуг, зокрема стаціонарного лікування хворих на 24 ліжко-місця для жителів села Сергії та забезпечення персоналу належними умовами роботи  
65 Чернівецька Путильський Села Нижній та Верхній Ялівець Завершення будівництва ФАПів у селі Нижній та Верхній Ялівець Будівництво Створення умов для отримання медичних послуг та забезпечення персоналу належними умовами роботи  
66 Чернівецька Путильський смт Путила Капітальний ремонт аптеки №54 для розміщення апарату Центру первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Путила.(Путильска РДА) Капітальний ремонт Створення умов для отримання медичних послуг та забезпечення персоналу належними умовами роботи
67 Чернівецька Путильський смт Путила КЗ “Путильської ЦРЛ:

– капітальний ремонт водовідведення стічних вод від будівлі;

– капітальний ремонт каналізаційної системи будівлі;

– завершення капітального ремонту моргу КЗ «Путильська ЦРЛ»;

Введення в експлуатацію інфекційного відділення КЗ «Путильська ЦРЛ»

Капітальний ремонт Покращення умов перебування хворих, медперсоналу та підтримання в належному стані екологічної ситуації.

Збереження будівлі ЦРЛ та запобігання підтопленню грунтовими та дощовими водами.

Спрощення процедури проходження судмедекспертизи та отримання довідок.

Якісне надання медичних послуг

 
СОКИРЯНСЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
68 Чернівецька Сокирянський

 

м. Сокиряни Модернізація мережі закладів охорони здоровя, що надають первинну медико-санітарну допомогу, придбання автотранспорту для надання первинної медико-санітарної допомоги для КУ”Сокирянський ЦПМСД” Придбання медичного автотранспорту Розвиток системи охорони здоров’я населення
69 Чернівецька Сокирянський Села Грубна, Гвіздівці, Михалкове, Селище, Ожеве, Вашківці, Ломачинці, Кормань та ФАП с. Вітрянка Проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Грубна, Гвіздівці, Михалкове, Селище, Ожеве, Вашківці, Ломачинці, Кормань та ФАП с. Вітрянка Капітальний та поточний ремонт Розвиток системи охорони здоров’я населення
70 Чернівецька Сокирянський м. Сокиряни Впровадження енергоефективних заходів КУ “Сокирянська центральна районна лікарня” Сокирянського району Модернізація освітлення, заміна вікон на енергоефективні, заміна частини котельних потужностей, утеплення даху та цоколю. Впровадження системи діспетчеризації та моніторингу енергоспоживання Розвиток системи охорони здоров’я населення, передбачається виконання завдання із енергетичного аудиту комунальної установи. Метою енергетичного аудиту будівлі є підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів з використанням альтернативних джерел енергії
71 Чернівецька Сокирянський с. Струмок Здійснення поточного ремонту внутрішніх приміщень ФАП с. Струмок Поточний ремонт Забезпечить належні санітарно-побутові умови при організації надання якісних медичних послуг Вашковецька ОТГ
72 Чернівецька Сокирянський С. Нова Слобода Здійснення поточного ремонту внутрішніх приміщень ФАП, будівництво пандусу

 

 

Поточний ремонт Забезпечить належні санітарно-побутові умови при організації надання якісних медичних послуг Вашковецька ОТГ
СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
73 Чернівецька Сторожинецький м.Сторожинець Капітальний ремонт Сторожинецької центральної районної лікарні по вул.Видинівського,22 в м.Сторожинець Капітальний ремонт Реалізація проекту в галузі охорони здоров’я покращить якість та доступність медичної допомоги населенню, підвищить енергоефективність об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
74 Чернівецька Сторожинецький м.Сторожинець Реконструкція обласного протитуберкульозного санаторію смт.Красноїльськ (Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА) Реконструкція Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню області
ХОТИНСЬКИЙ РАЙОН
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
75 Чернівецька Хотинський м. Хотин Будівництво пологового відділення (акушерський корпус) Будівництво Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
76 Чернівецька Хотинський м.Хотин Капітальний ремонт приміщень Хотинської ЦРЛ Капітальний ремонт Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
77 Чернівецька Хотинський м.Хотин Термомодернізація – перекриття даху та утеплення горища поліклініки Термомодернізація – перекриття даху та утеплення горища поліклініки Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
78 Чернівецька Хотинський с.Грозинці Капітальний ремонт АЗПСМ Капітальний ремонт Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
79 Чернівецька Хотинський с. Клішківці Термомодернізація – перекриття та утеплення даху Центру первинної медицини Термомодернізація – перекриття та утеплення даху Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
80 Чернівецька Хотинський с. Колінківці Капітальний ремонт приміщення АЗПСМ Капітальний ремонт Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
81 Чернівецька Хотинський с.Круглик Капітальний ремонт приміщення Круглицької АЗПСМ Капітальний ремонт Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, що приведе до економії коштів на опалення
ЧЕРНІВЦІ
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
82 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт КМУ «Міська клінічна лікарня №3» по вул. Головна, 100 Капітальний ремонт будівлі з утепленням зовнішніх стін мінераловатною плитою Очікувана економія – зменшення на 30% споживання теплової енергії
83 Чернівецька м. Чернівці Реконструкція автономної котельні МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» по                   вул. Рівненській, 8 Реконструкція Створення належних умов для надання медичної допомоги населенню міста
84 Чернівецька м. Чернівці Реконструкція будівлі Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м.Чернівці Реконструкція Зменшення рівня материнської смертності, рівня перинатальної смертності на 25%, захворювання та смертності дітей віком до 1 року − на 20%. Зменшення витрат при одночасному покращенні рівня допомоги матерям та дітям за рахунок регіоналізації перинатальної допомоги.
85 Чернівецька м. Чернівці Реконструкція відділення радіаційної онкології, хірургічних відділень та операційного блоку Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру (2-й етап)

м.Чернівці.

Реконструкція Проведення загальнобудівельних, внутрішньо- сантехнічних, облицювальних, оздоблювальних робіт; заміна електричних мереж; монтаж системи пожежної сигналізації; заміна мереж водопостачання та водовідведення, теплових мереж, вентиляційної систем; реконструкція покрівліПроведення загальнобудівельних, внутрішньо- сантехнічних, облицювальних, оздоблювальних робіт; заміна електричних мереж; монтаж системи пожежної сигналізації; заміна мереж водопостачання та водовідведення, теплових мереж, вентиляційної систем; реконструкція покрівлі
86 Чернівецька м. Чернівці Створення єдиної оперативно-диспетчерської служби ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» по вул.Мусоргського, 8, м.Чернівці. Створення єдиної оперативно-диспетчерської служби Покращення якості, доступності та оперативності надання екстреної медичної допомоги населенню на території Чернівецької області. Ефективне використання наявних сил та ресурсів Центру для виконання поставлених завдань та відповідно зниження витрат на надання екстреної медичної допомоги
87 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт  відділень  КМУ «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний диспансер» по вул. Героїв Майдану, 230 м. Чернівці із заміною мереж тепло та водопостачання. (Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА) Капітальний ремонт Створення належних умов для надання медичної допомоги населенню області та запобігання втрат тепло та водопостачання
88 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт будівлі та внутрішніх мереж (електропостачання, водопостачання та водовідведення) лікувальних корпусів літ «Б», літ «Х-2», літ «А», літ «В-В», літ «Н-2», літ «Г-2» КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» по вул. Мусоргського, 2 в м. Чернівці. Капітальний ремонт Створення належних умов для надання медичної допомоги населенню області та покращення стану внутрішніх мереж.
89 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт приміщень відділень (2 та 3, 4, 5, 6 поверхів) обласної комунальної установи «Лікарня швидкої медичної допомоги» по вул. Фастівській, 2 в м. Чернівці.(Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА) Капітальний ремонт Створення належних умов для надання медичної допомоги населенню області
90 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт будівлі пральні обласної дитячої клінічної лікарні по вул. Руській, 207-А в м. Чернівці. Капітальний ремонт Створення належних умов праці співробітників лікарні
91 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт будівлі інфекційного корпусу №12 та приймального інфекційного відділення  корпусу №14 ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» по вул. Головній, 137 в м. Чернівці. (Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА) Капітальний ремонт Створення належних умов для надання медичної допомоги населенню області
92 Чернівецька м. Чернівці Капітальний ремонт фасадів (корпус №3; №5; №6-7; №8; №12), покрівлі корпусу №8; сантехнічних мереж та благоустрою території обласної клінічної лікарні в м. Чернівці.   (Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА) Капітальний ремонт Створення належних умов для надання медичної допомоги населенню області
ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
93 Чернівецька Чернівці Реалізація інвестиційного проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м.Чернівці» в т.ч.:

Поліклініка №1 по вул.А.Шептицького,20

Міська лікарня №1 по вул.Героїв Майдану,226.

Капітальний ремонт, реставрація дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я Зменшення споживання електричної та теплової енергії, створення комфортних умов для навчання дітей, лікування населення, економія бюджетних коштів
НОВОДНІСРОВСЬК
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
94 Чернівецька Новодністровська ОТГ Реконструкція Новодністровської міської лікарні Реконструкція Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, приведе до економії коштів на опалення
95 Чернівецька Новодністровська ОТГ Будівництво амбулаторії с.Ломачинці Будівництво Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, приведе до економії коштів на опалення
96 Чернівецька Новодністровська ОТГ Закупівля автомобіля швидкої допомоги Закупівля Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, приведе до економії коштів на опалення
97 Чернівецька Новодністровська ОТГ Закупівля  обладнання для амбулаторії с.Ломачинці Закупівля Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню, підвищення енергоефективності об’єктів, приведе до економії коштів на опалення