Для фінансистів ЛПЗ області провели нараду-навчання

Представники фінансової служби лікувально-профілактичних закладів області усіх рівнів надання медичної допомоги взяли участь у нараді-семінарі з питань підготовки складення й подання звітності за результатами роботи медичних закладів у першому кварталі 2019 року.

– Третій рік поспіль ми працюємо за відповідними національними стандартами бухгалтерського обліку, тому їх безпомилкове дотримання є дуже важливим у роботі фінансової служби ЛПЗ, – коментує заступник начальника управління фінансової політики, звітності та правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я ОДА – начальник відділу,  головний бухгалтер Олена Русінко.

Відтак, крім ознайомлення присутніх із новими інструктивними матеріалами, під головуванням О. Русінко учасники наради обговорили проблемні питання фінансової звітності та на конкретних прикладах вчилися уникати типових помилок при її формуванні та поданні. Зважаючи ж на впровадження нових підходів щодо порядку відображення у бухгалтерському обліку операцій з централізованого постачання ліків, бухгалтерів ЛПЗ навчали правильності його відображення у фінансових документах.