Петро Порошенко: «За результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває у першій п’ятірці найкращих регіонів України»

23 березня Чернівецьку область відвідав Президент України Петро Порошенко. Під час участі в Раді регіонального розвитку Буковини, Президент зазначив, що за результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває в першій п’ятірці найкращих регіонів України.

«Подивіться на Буковину – де ви ще знайдете таку красу?… Якщо ви не бачили цього, ви точно не бачили Україну», – сказав Президент. При цьому Глава держави наголосив, що для Чернівецької області надзвичайно важливо залучити  інвестиції, щоб створити робочі місця і цей процес активно триває і підтримується об’єднаними територіальними громадами Буковини. Президент підкреслив, що також є важливим дотримання стандартів розвитку громад, а саме – повне проникнення широкосмуговим інтернету, якісні дороги, доступність телемедицини та будівництво або реконструкція дитячих садків і доступ до інклюзивної освіти», – наголосив Президент.

Також Петро Порошенко відзначив, що спільними пріоритетами для всіх громад є освіта та медицина.

«Реконструюються, а часто будуються заново, з урахуванням нових енергозберігаючих технологій, дитсадки, школи. В області створено 13 інклюзивно-ресурсних центрів. Реконструйовано лікарню швидкої допомоги, онкологічний та кардіодиспансер. Ведеться робота з реконструкції приміщення для  створення сучасного  перинатального центру»,  – повідомив Петро Порошенко та наголосив, що цей проект знаходиться під його контролем. «Українців має бути більше, українці мають народжуватися здоровими і технології 21 століття мають дійти до кожної області», – наголосив Президент.

Джерело: bukoda.gov.ua