Відео “Власний лікар корисний для вашого здоров’я”

Кожному потрібна людина, до котрої завжди можна звернутися з питань самопочуття та отримати професійну допомогу. Такою людиною для кожного українця має стати фахівець – сімейний лікар, терапевт або педіатр для дитини.

З 2-го квітня українці можуть вільно обирати цих лікарів – потрібно просто прийти до них та підписати декларацію. Тим самим повідомити державу, що ви хочете лікуватися саме в цього фахівця і саме в цій лікарні. Тоді з липня держава оплачуватиме ваше лікування там, де обрали ви.

Аби підписати декларацію з лікарем, немає значення місце реєстрації. Головне, щоби це була людина, якій ви довіряєте, та працювала у закладі, що вже готовий підписувати декларації. Впізнати такий заклад можна за наліпкою «Тут можна обрати свого лікаря».

Медзаклади отримують таку позначку, коли підключаються до системи “Електронне здоров’я”, адже всі декларації підписуються в електронному вигляді. Нові заклади підключаються до системи щодня, тож якщо ваш ще не серед них – не переймайтеся. Запитайте в реєстратурі, коли вони будуть готові. Кампанія не має кінцевих термінів і усі встигнуть обрати свого лікаря.