Експерти Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА

Персональний склад груп експертів Департаменту охорони здоров’я

Група експертів за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»
Координатор групи експертів Леонець Світлана Іванівна Начальник ОКУ «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичного центр медичної статистики, інженерно-технічного та фармацевтичного супроводу діяльності закладів охорони здоров’я області»
Експерт з питань медико-соціальної експертизи Біволаріу Вікторія Миколаївна В.о. головного лікаря КМУ «Центр медико-соціальної експертизи»
Спеціаліст з експертизи тимчасової непрацездатності Баранецький  Іван Федорович Заступник головного лікаря з                                                              експертизи тимчасової непрацездатності

ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

Спеціаліст з питань метрології Мішина Олена Олегівна Спеціаліст інженерно-технічного відділу ОКУ «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики»
Спеціаліст з питань проведення тендерних закупівель Шелест  Тетяна Анатоліївна Заступник головного лікаря ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» з економічних питань
Спеціаліст з медико-екологічних питань Загороднюк  Марина В’ячеславівна Заступник головного лікаря КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини»
Спеціаліст з медичних аспектів формування здорового способу життя Попадюк Андрій Миколайович  Головний лікар КМУ «Обласний центр здоров’я»
Спеціаліст з питань теле-комунікаційних, інформаційних технологій та телемедичного консультування Мельничук Олександр Миколайович Провідний фахівець навчального відділу з сектором моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення БДМУ (за згодою)
Фармація Акжигітов Гельфан Назарович Начальник відділу фармацевтичного супроводу обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, інженерно-технічного та фармацевтичного супроводу діяльності закладів охорони здоров’я області
Спеціаліст з питань мед. сестринства Рошка Віоріка Миколаївна Заступник головного лікаря з питань  мед.сестринства ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Група експертів за фахом «Медицина невідкладних станів»
Координатор групи експертів Єленєв Володимир Володимирович Директор ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
Анестезіологія Кушнір Сергій Вікторович Лікар-анестезіолог ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Дитяча анестезіологія Тесліцький Олександр Корнилійович Завідувач інфекційного відділення анестезіології та інтенсивної терапії КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Спеціаліст з питань реанімації та інтенсивної терапії хворих акушерсько-гінекологічного профілю Новосад Галина Михайлівна Завідувач відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2»
Спеціаліст з питань невідкладних станів в неонатології Кошурба Ілля Васильович Завідувач відділення неонатального догляду КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1»
Група експертів за фахом «Хірургія»
Координатор групи експертів Бочаров Андрій Володимирович Завідувач відділення проктології ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Анестезіологія Кушнір Сергій Вікторович Лікар-анестезіолог ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Гемодіаліз Лупуляк Ігор Орестович Завідувач відділення гемодіалізу ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Ендоскопія Білик Валентин Іванович Завідувач відділення обласного медичного діагностичного центру
Нейрохірургія Бобков  Віктор Олександрович Завідувач нейрохірургічним відділенням  ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»
Ортопедія-травматологія Яким’юк  Дмитро Іванович Завідувач травматологічного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»
Отоларингологія Воєвідка Мирослав Дмитрович Лікар ЛОР-центру ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Офтальмологія Кушнір Олександр Петрович Лікар офтальмологічного  відділення ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Патологічна анатомія Олійник  Ігор Юрійович Професор кафедри патологічної анатомії БДМУ (за згодою)
Судинна хірургія Домбровський Дмитро  Борисович Завідувач відділення судинної хірургії ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Судово-медична експертиза Бачинський Віктор Теодосович Начальник КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи»
Вертебрологія Карлійчук Олександр Георгійович Лікар нейрохірургічного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»
Трансфузіологія Каланча Анжеліка Володимирівна В.о. головного лікаря Чернівецького обласного центру служби крові
Торакальна  хірургія Яцків Василь Васильович Завідувач відділення торакальної хірургії ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Токсикологія Бойко Юрій  Григорович Завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Урологія Федорук  Олександр Степанович Завідувач кафедри урології та нейрохірургії БДМУ, д.мед.н., професор (за згодою)
Сурдологія Сапунков

Олег

Давидович

Доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ (за згодою)
Група експертів за фахом «Стоматологія»
Координатор групи експертів Кузняк Наталія Богданівна Завідувач кафедри хірургічної та дитячої стоматології ВДНЗ «БДМУ», к.мед.н., доцент (за згодою)
Терапевтична стоматологія Зінченко Ліліана Яківна Лікар-стоматолог-терапевт терапевтич-ного стоматологічного відділення КУ «Чернівецька обласна консультативна  стоматологічна поліклініка»
Дитяча стоматологія Павлов Юрій Олегович Головний лікар МТМО «Стоматологія» КМУ «Міська дитяча стоматологічна поліклініка»
Ортопедична стоматологія Кошеланик Сергій Петрович Завідувач ортопедичного відділення КУ «Чернівецька міська стоматологічна  поліклініка»
Щелепно-лицьова хірургія Кушнір Олександр Леонідович Завідувач  відділення хірургічної стоматології ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Група експертів за фахом «Онкологія»
Координатор групи експертів Іващук Олександр Іванович Професор  кафедри онкології

та радіології БДМУ (за згодою)

Онкологія Тащук Ілля Вікторович Головний лікар КУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер»
Онкогінекологія Клічук Ростислав Васильович Лікар-онкогінеколог КУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер»
Радіологія Пахолка  Людмила Іванівна Завідувач радіологічним відділенням  КУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер»
Спеціаліст з питань профілак-тики та органі-зації лікування патології молочної залози Церковний Юрій Георгійович Лікар-онкомамолог КУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер»
Група експертів за фахом «Психіатрія»
Координатор групи експертів Азов

Юрій Федорович

В.о. головного лікаря  КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
Наркологія Самсонюк Віктор Олексійович Головний лікар КМУ «Чернівецький обласний наркологічний диспансер»
Медична психологія та психотерапія Поліщук Олександр Юрійович Доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ, керівник центру медичної психології БДМУ (за згодою)
Сексопатологія Сікорський Олександр Миколайович Лікар-сексопатолог обласного медичного діагностичного центру
Судово-медичний психіатр-експерт Васкан Жанна Василівна Лікар-психіатр КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
Група експертів за фахом «Терапія»

Координатор групи експертів

Федів Олександр

Іванович

Завідувач кафедри внутрішніх та інфекційних хвороб ВДНЗ «БДМУ», д.мед.н., професор (за згодою)

Алергологія

Капорін Олег Іванович Лікар-алерголог  обласного медичного діагностичного  центру
Гастро-ентерологія Патратій Марина Володимирівна Доцент кафедри внутрішньої медицини БДМУ (за згодою)
Гематологія Антофійчук Микола Петрович Доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ (за згодою)
Дієтологія Корсунська Олена Марківна Лікар-дієтолог ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Дермато-венерологія Денисенко Ольга Іванівна Професор, завідувач кафедри дерматовенерології БДМУ (за згодою)
Ендокринологія Шевчук Світлана Михайлівна Лікар-ендокринолог КМУ  «Міська лікарня №1»
Інфекційні хвороби Миндреску Валентина Борисівна Завідувач  інфекційного відділення

ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

Імунологія Коваль Галина

Данилівна

Доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ (за згодою)
Кардіологія Маковійчук

Ірина

Омелянівна

Головний лікар КМУ «Обласний клінічний кардіологічний диспансер»
ЛФК і спортивна медицина Курик Марія

Василівна

Головний лікар КУ «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»
Лабораторна діагностика Ігнатюк Тетяна Володимирівна Завідувач клініко-діагностичної лабораторії КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Нефрологія та трансплантологія Кокощук Олена Валентинівна Завідувач відділення нефрології КМУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Неврологія Вакарчук Ганна Василівна Завідувач центру невідкладної неврології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»
Пульмонологія Коваленко-Ратушняк  Світлана Вікторівна Завідувач пульмонологічного відділення ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Проф.патологія Шевченко Анатолій Іванович Лікар-ендоскопіст ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Поліклінічна справа Ткачук Людмила Іванівна Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Ревматологія Гавриш Лариса Йосипівна Завідувач ревматологічним  відділенням  ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Рентгенологія Громнічний Петро Вікторович Завідувач рентгенологічного відділення ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Рефлексотерапія Боднар Людмила Олександрівна Лікар-рефлексотерапевт КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
Служба протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу Мочульський Володимир Миколайович Головний лікар ОКУ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом»
Ультразвукова діагностика Буймістр Наталія Іванівна Завідувач відділення УЗД обласного медичного діагностичного центру
Функціональна діагностика Браславська Ірина Зіновіївна Завідувач  кабінету функціональної діагностики ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Фізіотерапія Маркович Олег Васильович Завідувач фізіотерапевтичного відділення ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Фтизіатрія Гавриш Іван Іванович Головний лікар СТМО «Фтизіатрія»
Фітотерапія, народна та нетрадиційна медицина Ганжа Валентина Діомидівна Завідувач терапевтичного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»
Геріартрія, спе-ціаліст з питань надання медичної допомоги ветера-нам, інвалідам, учасникам Вв та бойових дій Шипот Аурел

Васильович

Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи «Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни»
Група експертів за фахом «Акушерство і гінекологія»
Координатор групи експертів Ринжук Василь Єфремович Заступник головного лікаря КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1»
Генетика медична Максіян Ольга Іполитівна Керівник обласного центру антенатальної охорони плоду та медичної генетики обласного медичного діагностичного центру
Дитяча гінекологія Боднарюк Оксана Іванівна Асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ (за згодою)
Спеціаліст з питань невідклад-них станів в акушерстві та гінекології Гошовський Владислав Михайлович В.о. головного лікаря КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1»
Спеціаліст з питань реанімації та інтенсивної терапії хворих акушерсько-гінекологічного профілю Новосад Галина Михайлівна Завідувач відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2»
Онкогінекологія Клічук Ростислав Васильович Лікар-онкогінеколог КУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер»

Спеціаліст з мед. статистики в акушерстві та гінекології

Косевич Марія

Іванівна

Завідувач гінекологічного відділення КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1»
Спеціаліст з питань планування сім’ї Марфіна Яна

Антонівна

Завідувач обласного центру планування сім’ї обласного медичного діагностичного центру
УЗД в акушерстві та гінекології Ходан Андрій Георгійович Лікар УЗД, акушер-гінеколог КЗ «Медичний центр лікування безпліддя» (за згодою)
Група експертів за фахом «Педіатрія»
Координатор групи експертів Знак Оксана Романівна Заступник головного лікаря КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча алергологія Безрукова Ірина Ушерівна Лікар пульмонологічного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча анестезіологія Тесліцький Олександр Корнилійович Завідувач інфекційного відділення анестезіології та інтенсивної терапії КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча гастро-ентерологія Зімагорова Ніна Олександрівна Лікар-гастроентеролог поліклінічного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча гематологія та онкологія Гнатюк Михайло Григорович Завідувач кардіоонкоревматологічного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча генетика Ластівка Ірина Володимирівна Доцент кафедри педіатрії та медичної генетики БДМУ (за згодою)
Дитяча дерматологія Бойко Ліліана Володимирівна Завідувач шкірно-венерологічного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча ендоскопія Харченко Олександр Іванович Лікар-ендоскопіст діагностичного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитячий ендокринолог Крецу Тамара Миколаївна Завідувач ендокринологічного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча імунологія Дашкевич Аліна Василівна Лікар-імунолог КМУ «Міська дитяча

поліклініка»

Дитячі інфекційні хвороби Гук Лариса Іванівна Лікар інфекційного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча кардіо-ревматологія Сімак  Ірина Захарівна Лікар-кардіоревматолог  КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча нейрохірургія Рошка  Аурел Іванович Лікар-нейрохірург дитячий КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня»
Дитяча неврологія Харманська Ілона Борисівна Лікар дитячий невролог КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня»
Дитяча нефрологія Андрійчук Тетяна Петрівна Завідувач нефрологічного відділенням КМУ «Міська дитяча  клінічна лікарня»
Дитяча офтальмологія Сливка Тамара Іванівна Завідувач очного дитячого відділення КМУ «Міська клінічна лікарня №2»
Дитяча ортопедія і травматологія Мартинов Андрій Володимирович Завідувач травматологічного відділення для дітей ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»
Дитяча отоларингологія Понич Олександр Миколайович Завідувач отоларингологічного відділення для дорослих та дітей КМУ «Міська клінічна лікарня №2»
Дитяча психіатрія Шевчук Валентина Дмитрівна Завідувач дитячого  відділення КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
Дитяча пульмонологія Січкар Інна Борисівна Лікар-пульмонолог поліклінічного відділення КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Дитяча сурдологія Ільянцева Галина Павлівна Завідувач кабінету сурдології КМУ «Міська дитяча поліклініка»
Дитяча урологія Іринчин Андрій Васильович Лікар-уролог дитячий  КМУ «Міська клінічна дитяча лікарня»
Дитяча фтизіатрія Гамаль Валерій Миколайович Завідувач відділення обласного дитячого фтизіатричного санаторію «Садгора»
Дитяча хірургія Хома Микола Васильович Завідувач хірургічного відділення КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня»
Неонатологія Власова Олена Василівна Асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ, к.мед.н. (за згодою)
Спеціаліст з питань невідкладних станів в неонатології Кошурба Ілля Васильович Завідувач відділення неонатального догляду КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1»
Патологічна анатомія дитяча Гречко Дмитро Іванович Т.в.о. начальника  ОКМУ «Обласне патологоанатомічне бюро»
Терапевт по медичному обслуговуванню юнаків допризовного та призивного віку Руснак Ігор Миколайович Лікар підлітковий терапевт ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
Група експертів за фахом «Епідеміологія»
Координатор групи експертів Падурару Юрій Олексійович Завідувач відділом епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційної захворюваності – лікар-епідеміолог ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»
Бактеріологія Білецька Ольга Вікторівна Завідувач бактеріологічної  лабораторії  – лікар-бактеріолог ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (за згодою)