Відбулась виїзна нарада керівництва області на об’єкт реконструкції майбутнього перинатального центру

20 листопада на об’єкті реконструкції обласного перинатального центру була проведена виїзна робоча нарада за участі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука, голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева, директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксани Андрієць, начальника управління капітального будівництва Олександра Пуршаги, будівельників та представників генпідрядника.

Під час наради було оглянуто хід реконструкції та обсяг вже проведених робіт у приміщенні майбутнього перинатального центру, зокрема монтування сучасної системи постачання медичного кисню у неонатальні реанімації.

Станом на 20 листопада, відповідно до довідки про стан реконструкції будівлі Чернівецького обласного перинатального центру, на даному об’єкті виконано будівельних робіт на суму в 77 мільйонів 966 тисяч гривень, у тому числі 23 мільйони гривень, витрачені у 2013 році на придбання медичного обладнання. Основний обсяг будівництва здійснили у поточному році на суму в 35 мільйонів 560 тисяч гривень.

Наразі для введення будівлі в експлуатацію необхідно завершити внутрішні оздоблювані роботи, прокладання внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, провести заміну ліфтів, здійснити придбання та монтаж дизель-генераторної, провести роботи з благоустрою території тощо. Окремо стоїть питання доукомплектування пологодопоміжного закладу сучасним медичним обладнанням.

Після ознайомлення з ходом будівельних робіт керівники обговорили фінансові питання, зокрема потребу в додаткових коштах для завершення реконструкції даного приміщення.