В області триває благодійний проект «Безкоштовна оправа для окулярів – соціально-незахищеним верствам населення»

Благодійний проект «Безкоштовна оправа для окулярів – соціально-незахищеним верствам населення» започаткований завдячуючи Українській федерації Америки, котра скерувала гуманітарну допомогу на Буковину у сфері допомоги населенню Чернівецької області з вадами зору та у рамках співпраці з Чернівецькою облдержадміністрацією і Благодійним фондом «Центр відновлення зору».

За словами голови благодійного фонду «Центр відновлення зору» Анатолія Совви, у рамках благодійного проекту оправи для окулярів вже отримали мешканці Глибоцького, Путильського, Заставнівського та Кіцманського районів. Ще близько 30 одиниць отримали чернівчани. В ході благодійного проекту буковинцям також було надано безкоштовні консультації та обстеження досвідчених офтальмологів.

8 вересня голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць та директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА Віталій Савків відвідали одну із благодійних акцій, котра проходила у рамках проекту «Безкоштовна оправа для окулярів – соціально-незахищеним верствам населення».

Як відзначив О. Фищук, даний проект – це тільки початок співпраці й вона обов’язково матиме продовження.