Першість з міні-футболу виборола команда Герцаївської ЦРЛ

Впродовж травна-вересня 2017 року в Чернівцях за організації обласної профспілки працівників охорони здоров’я, обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА і Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради триває обласна спартакіада серед працівників охорони здоров’я.

23-25 травня на базі фізкультурно-спортивного комплексу «Олімпія» були організовані змагання з міні-футболу. На турнір прибули, як і було заявлено, 12 команд. Команди шляхом «жеребкування» були розділені на 4 групи. Всі ігри в групах пройшли в безкомпромісній боротьбі, і всі були результативними. Всього на попередньому етапі змагань було забито 57 голів, що в середньому складало 5 голів за одну гру.

Переможцями груп і одночасно півфіналістами змагань стали команди Вижницької і Герцаївської центральних районних лікарень, ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» і ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет».

У першому півфіналі медики Герцаївської центральної районної лікарні перемогли своїх колег із Вижницької центральної районної лікарні з рахунком 3:0.

У другій півфінальній зустрічі футболісти ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» поступилися команді ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з рахунком 1:4.

В безкомпромісній і результативній боротьбі проходила гра за ІІІ місце. Футболісти ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», поступаючись у ході гри з рахунком 0:3 команді Вижницької центральної районної лікарні, проявили характер і волю до перемоги, зуміли вирівнятирахунок, і навіть вийти вперед (4:3), але за хвилину до закінчення основного часу пропустили гол. При нічийному результаті (4:4), у відповідності до Положення про проведення змагань, команди пробивали шестиметрові удари, і більш влучними виявились футболісти університету, які забивши 3 голи і пропустивши лише 2, стали володарями бронзи.

Не менш цікаво проходила й фінальна зустріч між командами Герцаївської центральної районної лікарні і ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», яка закінчилась також пробиванням шестиметрових ударів у ворота суперника. За результатами змагань першість з міні-футболу виборола команда Герцаївської центральної районної лікарні, яка і принесла своїй медичній установі в залік Спартакіади 2017 року найбільше очок – дванадцять.

Команди-призери змагань з міні-футболу нагороджені кубками та дипломами. А футболісти, які брали участь у півфінальних і фінальній зустрічах, дипломами і медалями відповідного ґатунку.

Оргкомітет Спартакіади і суддівська колегія визначили і кращих футболістів турніру в номінаціях:

– серед воротарів найкращим визнано Слована Миколу Івановича, фельдшера ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

– кращим захисником став Данило Дмитро Ілліч, лікар-стоматолог Герцаївської центральної районної лікарні.

– кращим півзахисником визнано Кейвана Петра Івановича, зубного техніка Вижницької центральної районної лікарні.

– кращим нападаючим став Бамбуляк Андрій Васильович, викладач ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет».

– кращим бомбардиром, з 10 забитими голами, визнано Мойсика Івана Васильовича, фельдшера ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

При підведенні підсумків змагань з міні-футболу голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, Фустій Олександр Прокопович, відмітив високу самовіддачу членів команд, проявлену толерантність футболістів один до одного, подякував учасникам змагань за пропаганду своїм прикладом здорового способу життя, побажав подальших успіхів і закликав сприяти залученню все більшої кількості працівників медичних установ до участі в змаганнях ще в чотирьох видах спорту в залік обласної Спартакіади 2017 року, які відбудуться в першій декаді вересня цьогоріч.