За рейтинговою оцінкою діяльності закладів охорони здоров’я Чернівецька область – краща в Україні

Щороку за підсумками роботи медичної галузі в кожному з регіонів Міністерство охорони здоров’я України формує загальний порівняльний рейтинг діяльності закладів охорони здоров’я.

За результатами рейтингової оцінки стану здоров’я населення, доступності та якості медичної допомоги, профілактичної роботи, ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я, у тому числі й у сільській місцевості, за 2016 рік Чернівецька область стала кращою в Україні і отримала друге рейтингове місце. Попереду Буковини тільки Житомирська область, котра стала першою.

Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць під час засідання чергової колегії ДОЗ.

– Посилена робота над підвищенням ефективності  функціонування закладів охорони здоров’я торік дозволила покращити якість надання медичної допомоги в області. Свідченням цьому стало друге місце у рейтингу діяльності закладів охорони здоров’я України. Це спільне досягнення всіх працівників медичної галузі як практичної, так і наукової. Щиро вдячна усім за сумлінну працю, – відзначила О. Андрієць.