Відбудеться поїздка до Латвії з обміну досвідом з питань енергоефективності медичних установ

У рамках німецького проєкту «Енергоефективність у громадах II» 17-21 лютого 2020 року відбудеться навчальна поїздка до Латвії. Під час візиту учасники вивчатимуть чого почати та як вивести енергоефективність медичних закладів на новий рівень без значних інвестицій (детальна програма буде доступна згодом на офіційній сторнці проєкту у Фейсбук).
Учасники відвідають державні та приватні лікарні Латвії, а також зустрінуться з представниками виконавчої влади аби обмінятись досвідом та обговорити систему менеджменту лікарень у сфері енергоефективності.

Усі витрати щодо участі у поїздці, у тому числі проживання та проїзд – коштом проєкту.

Хто може поїхати?
– управлінці медичних закладів (керівники медзакладів, заступники керівника з технічних та економічних питань, головні лікарі, головні енергетики), які опікуються питаннями енергоефективності лікарень.
– представники міських рад (заступники міських голів з питань охорони здоров’я, керівники департаментів та управлінь та відділів охорони здоров’я, керівники департаментів, управлінь та відділів з питань енергозбереження та інвестицій), які опікуються питаннями енергоефективності лікарень.

Для участі необхідно заповнити форму: bit.ly/2EVdFDq
Дедлайн: 15 січня 2020 року включно.

Учасників поїздки буде відібрано на конкурсній основі. Результати будуть повідомлені заявникам не пізніше 27 січня.

У разі участі, учасники будуть повинні надіслати короткі звіти за результатами поїздки.

Контактна особа – молодший фахівцем проєкту Анна Боднар: hanna.bodnar@giz.de

+380 44 594 07 60