Відбулось засідання робочої групи з питань подальшого функціонування протитуберкульозного санаторію «Красноїльськ»

3 грудня у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання робочої грипи з питань подальшого функціонування обласного протитуберкульозного санаторію «Красноїльськ», у якому взяли участь радник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк, директор Департаменту соціального захисту Чернівецької ОДА Віталій Савкін, члени робочої групи, фінансисти тощо.

У ході засідання було обговорено питання щодо перспектив функціонування ОПС «Красноїльськ» та майбутньої можливої трансформації установи. Зокрема, учасники засідання розглянули можливість створення на базі ОПС «Красноїльськ» окремого центру для реабілітації учасників бойових дій у підпорядкуванні Міністерства соціальної політики України або Міністерства у справах ветеранів війни.

Прийнято рішення про скерування звернення до зазначених вище міністерств щодо можливого функціонування центру для реабілітації учасників бойових дій на базі ОПС «Красноїльськ» як їх структурного підрозділу.