Привітання директора ДОЗ з Днем медичного працівника

Шановні працівники закладів охорони здоров’я Чернівецької області!

Дорогі колеги!

     Вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Сьогодні нам випало жити у складний і водночас цікавий час кардинальних змін у галузі, покликаних вирішити нагальні завдання розвитку вітчизняної медицини, наближення її до кращих світових стандартів. І позитивні зміни в охороні здоров’я краю вже відчули як медики, так і всі мешканці Буковини.

За сприяння держави й влади області будуються нові корпуси лікувально-профілактичних закладів, капітально ремонтуються існуючі, оновлюється медичне обладнання, що вже позначилося на позитивній динаміці окремих показників стану здоров’я населення. Однак головна заслуга у цьому – це Ваша щоденна копітка та самовіддана праця. Завдяки Вашому професіоналізму, відповідальності та вірності обов’язку, поєднанню передових досягнень медичної науки зі щирою турботою про кожного пацієнта мешканці Чернівецької області отримують якісну медичну допомогу. 

Тож нехай щоденна праця на благо краян приносить Вам задоволення й радість, а людська вдячність і шана надихають на подальші професійні здобутки.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, втілення задумів, натхнення та успіхів у непростій, але такій важливій і шляхетній справі!

З повагою,

директор Департаменту охорони здоров’я

Чернівецької облдержадміністрації,

Професор                                                                             Оксана АНДРІЄЦЬ