Медиків Хотинщини відзначили з нагоди професійного свята

Сьогодні, 12 червня, у будинку культури м. Хотин відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника, який щороку відзначають у третю неділю червня.

У переддень професійного свята працівників системи охорони здоров’я Хотинського району, які працюють у КНП «Хотинська районна лікарня» та КНП «Хотинський районний центр первинної медичної допомоги», привітали та відзначили Почесними грамотами і подяками за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я Буковинського краю.

Зокрема, на свято медиків завітала директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, народний депутат України Максим Бурбак та представники місцевої влади.

– Наразі система охорони здоров’я знаходиться в процесі трансформації. Впроваджуються зміни, які є суттєво новими й незвичними для медичних працівників. Незважаючи на складну роботу в умовах реформування галузі, ви, шановні колеги, успішно виконуєте своє завдання – служіння людям – й забезпечуєте належний рівень надання якісної медичної допомоги мешканцям Хотинського району. Щиро вдячна Вам за сумлінну працю, Вашу професійну майстерність, людяність. Напередодні нашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, наснаги, миру та злагоди у Ваших домівках і в нашій Батьківщині. Зі святом, – відзначила у своєму привітанні Оксана Андрієць.

ФОТО – газети “Хотинські вісті”