У Центрі ЕМД запустили в роботу два сучасні реанімобілі, отримані від Уряду Китайської Народної Республіки

Сьогодні, 12 червня, в Чернівецькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф запустили в роботу два нові реанімобілі «JAC», які у 2018 році Уряд Китайської Народної Республіки подарував Україні.

50 автомобілів служби «103» були розподілені на всі регіони України. Два з них скерували у Чернівецьку область. Як розповідає директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги Володимир Єленєв, подаровані автівки змогли випустити на виїзди тільки зараз, оскільки досить тривалою була процедура розмитнення, прийняття техніки з державної власності у власність територіальних громад, взяття автотранспорту на облік, отримання техпаспортів та номерних знаків.

Аби ознайомитись з роботою сучасних реанімобілів, до Центру ЕМД сьогодні завітали заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Мирослав Заячук, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць.

– Щонайменше 35 одиниць транспорту автопарку служби екстреної медичної допомоги області потребують оновлення. Тож важливість кожного нового автомобіля важко переоцінити. Адже це дозволить покращити якість та оперативність надання екстреної медичної допомоги мешканцям області. Крім того, сучасні автівки ще й забезпечені медичним обладнанням для проведення реанімаційних заходів як для дорослих пацієнтів, так і для дітей, тож щиро вдячні профільному міністерству та Уряду Китаю за підтримку нашої охорони здоров’я, – відзначила Оксана Андрієць.