Медики долучились до відзначення в області Всесвітнього дня вишиванки

Сьогодні, 16 травня, у Чернівецькій області відзначають Всесвітній день вишиванки. З часу свого заснування воно вже стало одним з найулюбленіших на Буковині. Масштаби Дня вишиванки постійно зростають, а з кожним роком у відзначенні цієї події бере участь все більше мешканців області.

Протягом останнього часу традиційним воно стало й для медичної спільноти краю, зокрема для працівників Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА. Щороку медики активно долучаються до свята, символічно одягаючи вишиті сорочки.  Так і сьогодні керівник Департаменту охорони здоров’я Оксана Андрієць, заступники директора та більшість працівників відомства прийшли на роботу у яскравих вишиванках.

– Одягаючи вишиванку, демонструємо прихильність до українських звичаїв і традицій. Не цураємось бути українцями. Водночас, у такий спосіб виховуємо любов до нашої Батьківщини і всього українського у нащадках. Приємно бачити, як День вишиванки стає дедалі популярнішим серед медичної спільноти у всіх куточках краю. Адже з кожним роком до свята долучаються все більше колективів лікувально-профілактичних закладів різних рівнів надання медичної допомоги, – відзначає Оксана Андрієць.

Крім того, цьогоріч медики також взяли участь у ряді заходів, котрі відбулись в області у рамках свята, зокрема, у флешмобі «Вишиванка – одяг вільних».