Для Сторожинецької ЦРЛ придбали медобладнання на понад мільйон гривень

За інформацією головного лікаря КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» Олександра Войцеховського, для лікувально-профілактичного закладу придбали медичне обладнання на понад мільйон гривень.

Частину апаратури було придбано у кінці 2018 року, зокрема гематологічний аналізатор, аналізатор кардіомаркерів, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, а також систему ультразвукової діагностики. Вартість даного обладнання становить 882,7 тис. грн. Частину даної суми було профінансовано з районного бюджету. Ще частину коштів на закупівлю обладнання скерували Сторожинецька, Красноїльська та Великокучурівська об’єднані територіальні громади.

Крім того, вже цьогоріч за бюджетні кошти для лікарні придбали сучасний електрокардіограф та холтери для цілодобового моніторингу артеріального тиску та порушень серцевого ритму. Вартість обладнання склала 127 тис. грн.

Як відзначає Олександр Войцеховський, оновлення апаратури дозволить посилити діагностичну спроможність лікарні й покращити рівень надання медичної допомоги.