Зі студентами Чернівецького медичного коледжу провели зустріч щодо патріотичного виховання

7 лютого у Чернівецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч студентів даного навчального закладу з представником моніторингу правовиховної та правоосвітньої діяльності Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, зокрема з завідувачем сектору координації діяльності ВНЗ та науки Департаменту освіти і науки ЧОДА Павлюком М. Д. Крім того, у зустрічі з майбутніми медиками взяв участь начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Мінтенко Ю. Т.

Основне питання, яке було обговорено під час зустрічі, – це патріотичне виховання молоді та поняття булінгу і запобігання цьому явищу.

Зустріч проходила у форматі невимушеної розмови, під час якої студенти мали нагоду не тільки почути цікаву та корисну інформацію, а й отримати відповіді запитання, які їх цікавили.

Опісля у студентському осередку І-ІІ курсів спеціальності «Лікувальна справа» було проведено опитування щодо патріотичного виховання та булінгу.