У Путилі триває виїзна нарада керівництва області та медиків щодо актуальних питань охорони здоров’я області

Сьогодні, 10 січня, у смт Путила Чернівецької області під керівництвом в. о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка та за участю заступників голови Чернівецької ОДА, голів районних державних адміністрацій та голів амбулаторій об’єднаних територіальних громад відбувається виїзна нарада з актуальних питань діяльності медичної галузі краю.

У засіданні активну участь також беруть медичні фахівці області, зокрема директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, в. о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Гопко та присутні заступник директора Департаменту ОЗ – начальник управління медичної допомоги населенню Марія Поліщук,  головний спеціаліст відділу реформ медицини управління реформ медицини та кадрової політики Департаменту ОЗ Альона Чайковська, експерти Департаменту ОЗ, головні лікарі центральних районних лікарень, центрів ПМСД та амбулаторій об’єднаних територіальних громад.

У такому складі учасники наради обговорюють стратегічні питання ефективності діяльності та розвитку системи охорони здоров’я Буковини. В основному під час засідання увага зосереджена на стані епідеміологічної ситуації в області, зумовленої захворюванням на кір, грип та ГРВІ, а також на ряді питань щодо реформування медичної галузі – ході реформування закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, реалізації Урядової програми «Доступні ліки» та стані відшкодування вартості препаратів інсуліну.

Передбачається, що всі питання порядку денного будуть проаналізовані та обговорені до кінця дня, після чого учасники засідання приймуть відповідні рішення задля покращення рівня надання медичної допомоги мешканцям області.

Перед початком наради, у рамках робочої поїздки до Путили, відбувся візит керівництва області та медичної галузі до Путильської ЦРЛ, де було оглянуто стан реконструкції наразі одного з найважливіших  об’єктів соціальної сфери гірської місцевості – інфекційного відділення медзакладу.