Районна лікарня Кіцманщини отримала санітарний автомобіль з Польщі

Кіцманська центральна районна лікарня отримала черговий подарунок від колег з Бельського повіту Республіки Польща. Поляки передали кіцманським медикам у якості благодійної допомоги санітарний автомобіль Mercedes-Benz Sprinter, 2010 року випуску.

Доставляли автотранспорт з Польщі головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк та заступник головного лікаря Дмитро Фівчук.

– Перед тим, як передавати авто в Кіцмань, провели його сервісне обслуговування. Адміністрація лікарні та всі медики дуже зраділи такому подарунку. Завдяки йому зможемо оперативніше надавати спеціалізовану медичну допомогу, рятувати життя і здоров’я жителям Кіцманщини, а за необхідності оперативно доправляти важкохворих в заклади третинного рівня надання медичної допомоги. На старті впровадження медичної реформи для лікарні важливо мати сучасне медичне обладнання і працювати за новими стандартами. Тож дякуємо районному керівництву, команді обласної організації Товариства Червоного Хреста Наталії Візнюк та Дарії Бабюк, які доклалали  зусиль для того, щоб Кіцманська ЦРЛ отримала даний автомобіль, а також голові Товариства Мирославі Островецькій та директорові Департаменту охороні здоров’я Чернівецької ОДА Оксані Андрієць за всебічну підтримку, – відзначає В. Хромюк. – Окремо слова вдячності за допомогу і співпрацю медична спільнота Кіцманщини також адресує старості Бельського повіту Анджею Плонці, віце-старості Гжегожу Щетинському та всім працівникам староства, директорові лікарні Войціху Валігурі. Адже процедура передачі і отримання благодійної допомоги досить складна, потребує часу і підготовки різних документів, митного оформлення.