Медики змагатимуться в пісенному конкурсі

Як повідомляє голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Олександр Фустій, у лютому в області відбудеться пісенний конкурс для працівників закладів охорони здоров’я.

Профспілка організовує даний захід задля популяризації пісенної творчості серед медичних працівників, віднаходження нових обдарованих талантів та кращих виконавців, розширення культурних, інформаційних та ділових зв’язків через засоби творчого спілкування між територіальними організаціями профспілки, сприяння формуванню національної свідомості та патріотизму, а також з метою активного проведення дозвілля.

Програма конкурсу передбачає урочисте відкриття заходу, перегляд концертних номерів на сценічному майданчику, підведення підсумків та нагородження переможців. За інформацією О. Фустія, кращі виконавці зможуть взяти участь в аналогічному пісенному всеукраїнському конкурсі у квітні й позмагатись з медиками-піснярами інших регіонів України.

Особлива увага під час оцінювання учасників конкурсу буде приділена: артистичності, культурі виконання, якості музичних та поетичних матеріалів, рівню музичного та художнього оформлення.

До участі запрошують працівників закладів охорони здоров’я – членів профспілкових організацій. Медичний заклад може представляти тільки один учасник або дует. Відтак, попередньо в кожному лікувально-профілактичному закладі має бути здійснений відбір охочих учасників. Заявку (форму заявки завантажити тут: Заявка) для участі можна подавати до 10 лютого 2018 року Чернівецькій обласній організації профспілки працівників охорони здоров’я.

З більш детальними умовами конкурсу можна ознайомитись у Положенні про його проведення: Положення про пісенний конкурс