Діагностичний центр вкотре підтвердив вищу атестаційну категорію

Пройшовши чергову процедуру акредитації, Чернівецький обласний медичний діагностичний центр вкотре підтвердив свій високий професійний рівень, одержавши вищу акредитаційну категорію.

У закладі  впроваджено Систему менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001 – 2015, який підтверджується отриманим у 2017 році сертифікатом відповідності. До речі, саме діагностичний центр став першим в області медичним закладом, який свого часу отримав сертифікат відповідності стандарту ДСТУ 9001.

Як розповідає головний лікар Чернівецького обласного медичного діагностичного центру, заслужений лікар України  Анатолій Вдовічен, до проведення акредитації у закладі провели велику підготовчу роботу, яка  була дуже ретельною і охопила всі структурні підрозділи центру. У відділах проводили косметичний ремонт, оновлювали наочну агітацію, перевірили документальну базу тощо.

Акредитаційна комісія при Міністерстві охорони здоров’я України  з

проведення експертної оцінки відповідності діагностичного центру стандартам акредитації працювала  впродовж двох днів. За результатами експертної оцінки комісії, діагностичний центр набрав 96,7% балів зі ста можливих, таким чином підтвердивши вищу акредитаційну категорію.

Незважаючи на здобутки та досягнення в роботі  діагностичного центру, працівниками центру  формуються  плани щодо придбання сучасного медичного обладнання для впровадження нових медичних технологій,  підвищення якості проведення діагностичного процесу  та виконання  державних медичних програм України.