У ЛШМД з’явилось сучасне нейрохірургічне відділення

А вже до кінця 2018 року в медзакладі планують запустити ще й оновлену травматологію

У відділенні нейрохірургії ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги – Університетська лікарня» завершили капітальний ремонт. Реконструкція нейрохірургії була здійснена у рамках Проекту щодо капітального ремонту відділень ЛШМД, реалізація якого запланована на 2017-2018 роки. Загальна кошторисна вартість Проекту становить понад 16,5 мільйонів гривень. Основна частина коштів на його втілення скеровується з Державного фонду регіонального розвитку, а 10% від даної суми складає співфінансування з обласного бюджету.

Сьогодні, 10 грудня, з якістю проведених ремонтних робіт ознайомились очільники обласної влади – голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук та голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, а також заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк, керівництво та медпрацівники лікувально-профілактичного закладу тощо.

У 2017 році передбачений обсяг фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на даний об’єкт склав 6 мільйонів 930 тисяч гривень та співфінансування з обласного бюджету – 770 тисяч гривень. Ці кошти освоєні в повному обсязі, – відзначив О. Фищук. – Цьогоріч заплановано профінансувати другу частину Проекту й відремонтувати п’ятий поверх лікувального закладу, де знаходиться травматологічне відділення.

В ході ремонтних робіт у приміщенні нейрохірургії було замінено вікна та двері на енергозберігаючі, повністю реконструйовано внутрішні мережі опалення, водопроводу, каналізації, електропостачання та пожежної сигналізації, встановлено сантехніку та електричну фурнітуру, здійснено внутрішнє оздоблення приміщення.

– Для якісного надання медичної допомоги важлива не тільки наявність медикаментів, обладнання, професійних медичних фахівців, а й відповідні умови перебування. Покращення умов перебування – покращення лікування. Цей вклад необхідний для розвитку лікарні, котра надає медичну допомогу в режимі 24/7 і щодоби приймає близько сотні пацієнтів. Щиро вдячний за фінансову підтримку ЛШМД. Торік вдалось відремонтувати хірургічне відділення, наразі – нейрохірургічне, а до кінця 2018-го можливо запустимо й реконструйовану травматологію. Так, поступово, поверх за поверхом проведемо ремонт усієї будівлі й до початку реальної реформи охорони здоров’я заклад матиме належні умови,каже головний лікар ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги – Університетська лікарня» Олександр Грушко.

Станом на сьогодні у травматологічному відділенні вже виконано певний обсяг ремонтних робіт, зокрема замінено вікна та внутрішню систему опалення. Надалі реконструкція здійснюватиметься відповідно до надходження коштів Проекту.